Lemiamo kėlinio pradžioje ispanai pavijo nežymiai pirmavusius belgus, po Xabi Lopez-Arostegui tritaškio Sergio Scariolos auklėtiniai išsiveržė į priekį 60:59.

Likus kiek mažiau nei 4-ioms minutėms po Willy Hernangomezo dėjimo ispanai dar turėjo trapią persvarą (73:71), bet tuomet belgai visiškai sustabdė ispanų puolimą.

Po Jonavos „CBet“ komandos legionieriaus Emmanuelio Lecomte tritaškio likus pusantros minutės turėjo 8-ių taškų persvarą (81:73).

Puolime sustoję ispanai, kuriems priklauso 2019-ųjų planetos čempionų titulas, turėjo pripažinti netikėtą belgų pergalę 83:73.

Ispanų grupėje laukia mačas su Juodkalnija ir Turkija, belgų – dvikovos su turkais ir bulgarais.

Ispanija: Willy Hernangomezas 18, Juancho Hernangomezas 11, Lorenzo Brownas 11 (8 rez. p.) .

Belgija: Emmanuelis Lecomte 20, Pierre-Antoine Gilletas 14 (22 naud. b.), Retinas Obasohan 11, Ismaelis Bako 10 (9 atkov. k., 18 naud. b.).