Sergio Scariolo kariauna A grupės rungtynėse Tbilisyje 90:64 (18:16, 22:15, 31:16, 17:17) įveikė Sakartvelą (0-2).

Pirmose čempionato rungtynėse susižeidęs Sakartvelo lyderis Goga Bitadze šiame mače ant parketo praleido viso labo 7 minutes.

Šeimininkai stokojo ir kito lyderio Thado McFaddeno indėlio. Natūralizuotas amerikietis surinko 6 taškus, o slogiai puolime žaidę Sakartvelo krepšininkai neturėjo šansų nuo antrojo kėlinio.

Ispanai per kelias minutes susikrovė dviženklį pranašumą ir išlaikė jį savo rankose iki pat susitikimo pabaigos.

Ispanija: Willy Hernangomezas 14 (7 atk. kam.), Jaime Pradilla 12, Juancho Hernangomezas (7 atk. kam.) ir Xabi Lopezas-Arostegui po 9.

Sakartvelas: Rati Andronikashvili 13, Giorgi Shermadini (6 atk. kam.) ir Sandro Mamukelashvili (9 atk. kam.) po 10, Duda Sanadze 9.