Svetislavo Pesičiaus auklėtiniai 81:68 (20:15, 23:10, 17:24, 21:19) įveikė savo sirgalių akivaizdoje Prahoje žaidžiančius čekus.

Čekijos rinktinė šį kartą susitikimui neregistravo pirmajame mače blankiai pasirodžiusio Tomašo Satoransky. Gynėjas dar jaučia traumos padarinius.

Puolime strigę čekai rungtynių pradžioje paleido varžovus į priekį, tačiau po pertraukos netikėtai spurtavo 14:2 bei priartėjo 49:60. Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje rimčiau pasipriešinti serbams nepavyko.

Į priekį Serbijos rinktinę vedė NBA superžvaigždė Nikola Jokičius. Vidurio puolėjas pelnė 18 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų.

Serbija: Nikola Jokičius 18 (11 atk. kam.), Vasilije Micičius 13 (6 rez. perd.), Vanja Marinkovičius 11.

Čekija: Vitas Krejči ir Vojtechas Hrubanas po 13, Martinas Peterka 11.