Tuo metu baskams belieka tikėtis Kazio Maksvyčio auklėtinių nesėkmės Miunchene. „Žalgirio“ pergalės atveju baskai liks už atkrintamųjų ribos.

Blankiai dvikovą pradėję svečiai iškart turėjo vytis OLY ekipą, kuri įpusėjus pirmam kėliniui pirmavo 10:2.

Markuso Howardo tritaškių dėka „Baskonia“ antrame kėlinyje beveik pavijo šeimininkus (21:20), tačiau OLY atsakė atkarpa 7:0 ir atitrūko 28:20.

Sašos Vezenkovo, Giannoulio Larentzakio ir Joelio Bolomboy taškai leido OLY susikrauti rekordinę persvarą 45:30, kurią prieš pat pertrauką svečiai aptirpdė baudų metimais (45:33).

Po pertraukos „Baskonia“ lipo šeimininkams ant kulnų (53:49), tačiau OLY nesutriko ir nedideliu spurtu vėl kiek atitrūko (58:49).

Prieš lemiamą kėlinį OLY persvara siekė 11 taškų (66:55).

Ketvirto ketvirčio pradžioje OLY tolo net 72:55, bet baskai nesiruošė sudėti ginklų.

Iš pradžių „Baskonia“ skirtumą sumažino iki 10 taškų (76:66, 80:70), o 7-as M. Howardo tritaškis likus 2:16 min. mažino skirtumą iki 7 taškų.

Tačiau OLY kontroliavo situaciją paskutinę minutę ir iškovojo pergalę 86:78.

OLY: Saša Vezenkovas 23, Kostas Papanikolaou 16, Kostas Sloukas 15, Shaquielle McKissicas 9 taškai.

„Baskonia“: Markus Howardas 29 (2/8 dvit., 7/15 trit., 4/5 baud.), Rokas Giedraitis 13 (8 atkov. k., 2 perimti kam., 14 naud. b.), Darius Thompsonas 11, Vanja Marinkovičius 9 taškai.

Toks rezultatas garantavo vietą atkrintamosiose „Fenerbahče“ ekipai, kuri ketvirtadienį vakare patyrė nesėkmę Belgrade.

Dabar po ketvirtadienio rezultatų žalgiriečių pergalė Miunchene gali leisti jiems pakilti net iki šeštos ar septintos turnyro lentelės vietos.

Šį sezoną „Baskonia“ išvykose yra laimėjusi tik 4 kartus.