Pratęsimo pareikalavusią dramą laimėjo bei paslaugą „Žalgiriui“ padarė „Crvena Zvezda“, kuri savo žiūrovų akivaizdoje triumfavo 91:89 (15:21, 26:18, 16:18, 22:22, 12:10).

Stambulo klubo pralaimėjimo dėka „Žalgiris“ tapo savo likimo kalviu – penktadienį nugalėję Miuncheno „Bayern“ kauniečiai žengtų į Eurolygos atkrintamąsias.

Belgrade kritusi „Fenerbahče“ ketvirtadienį vis tiek gavo bilietą į atkrintamąsias: jį padovanojo Pirėjo „Olympiakos“ pergalė prieš Vitorijos „Baskonia“.

Aštuntąją vietą šiuo metu užimantys baskai turi po lygiai pergalių su kauniečiais, todėl penktadienį jie mels „Žalgirio“ pralaimėjimo. Kauno ekipa su „Bayern“ Miunchene susitiks penktadienį 21.30 val.

Dovaną „Žalgiriui“ Belgrade dovanojo Facundo Campazzo, kuris vedė serbus į priekį pelnydamas 24 taškus (5/7 dvit., 3/10 trit.), atkovodamas 3 kamuolius ir atlikdamas 3 rezultatyvius perdavimus.

Būtent argentinietis likus žasti 4 sekundes ketvirtajame kėlinyje dvitaškiu išplėšė pratęsimą (79:79). Negana to, likus žaisti 2 minutes pratęsime F. Campazzo pataikė du svarbius baudų metimus (87:84), o netrukus smeigė ir lemtingą tritaškį (90:84). Turkai dar kilo į šturmą, bet paskutinis rezultatą persverti galėjęs Nicko Calatheso metimas iš toli skriejo pro šalį.

Stambulo ekipai nepakako titaniškų Johnatano Motley pastangų: aukštaūgis pelnė 27 taškus ir atkovojo 8 kamuolius. Tiesa, būtent Motley likus žaisti 26 sekundes ketvirtajame kėlinyje prametė baudos metimą, kuris suteikė šansą Campazzo lyginti rezultatą.

„Fenerbahče“ puolėjas Nigelas Hayesas-Davisas antrame mače iš eilės žaidė bent 40 minučių: šįkart jis ant parketo praleido net 42 minutes, pelnė 19 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Stambulo ekipa paskutiniajame reguliariojo sezono susitikime vertėsi be Scottie Wilbekino, Devino Bookerio, Metečano Birseno ir Nemanja Bjelicos.

„Crvena zvezda“ reguliarųjį sezoną baigė kaip karščiausia Eurolygos komanda: serbai laimėjo penktą kartą iš eilės ir pirmenybėse užėmė dešimtąją vietą.

„Crvena Zvezda“: Facundo Campazzo 24, Ognjenas Dobričius 22, Luca Vildoza 17 (5 atk. kam.), Luka Mitrovičius 12 (4 rez. perd.).

„Fenerbahče“: Johnathanas Motley 27 (8 atk. kam.), Nigelis Hayesas-Davisas 19 (8 atk. kam.), Tyleris Dorsey 12, Nickas Calathes (12 rez. perd.,) ir Marko Guduričius (5 atk. kam., 5 rez. perd.) po 11.