Ispanai solidžiai laimėjo pirmą kėlinį – 19:10. Antrajame kėlinyje turkai tašku sumažino deficitą ir po dviejų kėlinių švieslentė fiksavo 8-ių taškų ispanų persvarą (33:25).

Po didžiosios pertraukos šeimininkai nenuleido rankų ir dėjo visas pastangas siekdami sumažinti skirtumą. Tačiau ispanai per trečią ketvirtį išsaugojo trapią persvarą – 49:43.

Lemiamo ketvirčio pradžioje po Erkano Veyseloglu dvitaškio ekipas skyrė 4-i taškai (45:49). Ispanų atkarpa 7:0 vėl leido pirmauti dviženklia taškų persvara.

Tuomet sėkminga atkarpa atsakė ir turkai bei skirtumas sumažėjo iki 6-ių taškų – 50:56. Tačiau po minutės pertraukėlės Ispanija laimėjo atkarpą 10:2 ir likus 3 min. vėl solidžiau atitrūko (66:52).

Šeimininkai neberado veiksmingų priešnuodžių solidžiai žaidusiai Ispanijai ir jai nusileido 56:73.

Ketvirtfinalyje antradienį Ispanija susitiks su prancūzus įveikusiais vokiečiais.

Ispanija: Ricky Rubio 15, Pau Gasolis ir Sergio Rodriguezas po 11, Marcas Gasolis 10, Juanas Carlosas Navarro ir Juancho Hernangomezas po 8, Fernando San Emeterio 4, Willy Hernangomezas, Juanas Sastre ir Pierre Oriola po 2 taškus.

Turkija: Furkanas Korkmazas 20, Melihas Mahmutoglu 10, Cedy Osmanas 8, Semihas Erdenas 6, Sertacas Sanli ir Erkanas Veyseloglu po 4, Kenanas Sipahi ir Sinanas Guleras po 2 taškus.