D grupėje nugalėję serbai dvikovą pradėjo labai užtikrintai ir įpusėjus pirmam kėliniui pirmavo jau 16:3. Tiesa, taip greitai nutolus išlaikyti koncentracijos jiems nepavyko ir vengrai gerokai priartėjo – 18:14, vėliau – 42:38. Nepaisant dviejų kone iš eilės Aleksandro Djordjevičiaus panaudotų minutės pertraukėlių, jo auklėtiniai po dviejų kėlinių dar nebuvo nieko išsprendę – 48:41.

Po pertraukos serbai griebė jautį už ragų ir išaugino persvarą iki 16 taškų – 69:53. Bet Vengrija paskutinį ketvirtį pradėjo trimis tritaškiais iš eilės, aptrupindama favoritų pranašumą jau tik iki 7 taškų.

Ties šia riba skirtumas ir įstrigo: priartėti dar labiau vengrai, kurių gretose ypač nesėkmingai žaidė komandos kapitonas ir lyderis Adamas Hanga, nebesugebėjo.

Serbijos ekipa šiose rungtynėse nuostabiai atakavo iš dviejų taškų zonos – 68 proc. taiklumu (26/38). Be to, A. Djordjevičiaus auklėtiniai „išjungė“ iš žaidimo vienintelę Vengrijos krepšinio žvaigždę A. Hangą, kuris per 23 min. tepelnė tašką.

Serbija: Ognjenas Kuzmičius (10 atk. kam.) ir Bogdanas Bogdanovičius – po 17, Milanas Mačvanas ir Bobanas Marjanovičius – po 14.

Vengrija: Zoltanas Perlas 22, Csaba Ferenczas 15.