Mačo pradžioje Izraelio krepšininkai, kurie vertėsi be didžiausios savo jėgos po krepšiu Richardo Howello, dar rodė pastangas ir kurį laiką pirmavo – 16:11. Tačiau ant atsarginių suolo atsisėdus keliems pagrindiniams varžovų žaidėjams, ukrainiečiai spurtavo net 30:2 ir visiškai perėmė kontrolę į savo rankas – 41:18.

Nepaisant to, kad tribūnose viltingai žydų pergalės laukė suinteresuota Gruzijos komanda, šeimininkai taip ir nepabudo, o ketvirto kėlinio viduryje atsiliko net 38 taškais – 43:81. Per likusį laiką Izraelio atstovai kiek sušvelnino nepadorų skirtumą.

Ukrainiečiai B grupėje finišavo ketvirti ir eliminavo taip pat dvi pergales turinčią Gruziją.

Ukraina: Viačeslavas Kravcovas 17, Ruslanas Otvarčenka 13, Aleksandras Lipovij 10 taškų.

Izraelis: Lioras Eliyahu 12, Yogevas Ohayonas 11, Elishay Kadiras 10 taškų.

Jau žinomos aštuntfinalio poros:

šeštadienis, rugsėjo 9 d.

Lietuva – Graikija
Vokietija – Prancūzija
Suomija – Italija
Slovėnija – Ukraina

Tuo metu A grupėje Helsinkyje vykusiose turnyrine prasme nieko nebelėmusiame mače Suomija (4/1) tik po galingai sužaisto ketvirto kėlinio 83:79 (24:18, 18:22, 10:19, 31:20) įveikė Islandiją (0/5).

Suomiai jau anksčiau grupėje buvo užsitikrinę antrą vietą – jie aštuntfinalyje susikaus su italais.

Suomija: Lauri Markkanenas 23, Sasu Salinas 17, Petteri Koponenas 10 taškų.

Islandija: Jonas Arnoras Stefanssonas 13, Hlynuras Baeringssonas ir Martinas Hermannssonas po 12 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)