Tai reiškia, kad kitame etape, aštuntfinalyje, graikai susitiks su B grupės nugalėtoja, kuria pora valandų anksčiau tapo Lietuvos komanda. Ši dvikova vyks šeštadienį.

Lenkai sėkmingai pradėjo mačą ir pirmo kėlinio pabaigoje pirmavo 29:21, tačiau tada graikai atsakė spurtu 11:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 32:29. Nors vėliau aikštelėje įsivyravo kova taškas į tašką, labiau patyrę graikai lemiamu metu įrodė savo pranašumą.

Paskutinį ketvirtį Graikija laimėjo net 25:10.

Graikija: Kostas Sloukas 26 (5/6 tritaškiai), Nickas Calathesas 24 (4/7 tritaškiai, 10 rez. perd.), Georgios Printezis 14, Ioannis Bourousis 10 taškų.

Lenkija: Daminas Kulligas 26 (7/8 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 3/4 baudos), Adamas Waczynski 17, Lukaszas Koszarekas 12 taškų (9 rez. perd.).

Tuo metu B grupėje trečią vietą užsitikrino Italija, kuri po paskutinių sekundžių dramos 71:69 (27:10, 11:20, 20:17, 13:22) įveikė Gruziją.

Galingai akistatą pradėję italai antro ketvirčio pradžioje pirmavo net 29:10, tačiau gruzinai, kuriems pergalė būtų garantavusi vietą aštuntfinalyje, pasivijo savo varžovus ir ketvirto kėlinio pabaigoje po Michaelo Dixono tritaškio net patys išsiveržė į priekį – 68:67 (likus žaisti 1 min.).

Tiesa, kitos atakos metu dvitaškį pataikė Danielis Hackettas, o apgynę savo krepšį italai dar kiek atitrūko – 71:68. Tačiau viskas tuo nesibaigė: M. Dixonas realizavo pirmą baudą, antrą prametė ir kamuolys atsidūrė po krepšiu stovėjusio Giorgi Šermadinio rankose. Vis dėlto jo bandymas išplėšti pratęsimą aidint sirenai buvo blokuotas.

Po šios nesėkmės gruzinai dar gali patekti į aštuntfinalį, bet jiems jau reikia Izraelio rinktinės pagalbos ir pergalės prieš Ukrainą.

Ettores Messinos auklėtiniai atkrintamąsias pradės mūšiu su Suomijos krepšininkais.

Italija: Marco Belinelli 15, Luigi Datome 14, Pietro Aradori 12, Arielis Filloy 9 taškai.

Gruzija: Michaelas Dixonas 29 (6/6 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 2/3 baudos), Tornikė Šengelija 12, Giorgi Šermadini 11, Zaza Pačulija 9 taškai (12 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (124)