Tuo metu grupės etape savo žaidimu gerokai nuvylę prancūzai finišavo tik treti. Prancūzijos krepšininkai aštuntfinalyje susigrums su antra B grupės komanda, kuria tapo Lietuvai nusileidusi Vokietija.

Beviltiškai atrodę Vincento Collet auklėtiniai trečio kėlinio pabaigoje nuo varžovų atsiliko beveik 30 taškų – 46:75. Jie savo atsilikimą kiek sušvelnino tik tada, kai slovėnai jau pernelyg nebesistengė ir džiaugėsi pergale.

Beje, ketvirtame kėlinyje buvo diskvalifikuotas nervų nesuvaldęs Evanas Fournier, kuris užsipuolė teisėją.

Slovėnija: Goranas Dragičius 22 (8 rez. perd.), Luka Dončičius 15 (9 atk. kam.), Klemenas Prepeličius 14, Gašperas Vidmaras 13 taškų (6/6 dvitaškiai, 1/2 bauda).

Prancūzija: Nando de Colo 16, Borisas Diaw 13, Kevinas Seraphinas 12, Evanas Fournier 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)