Jei pirmasis kėlinys priklausė ispanams, tai antrojo viduryje iniciatyvą perėmė Kroatijos rinktinė, išsiveržusi į priekį 10 taškų. Tiesa, po didžiosios pertraukos Europos čempionai išlygino kovą.

Ketvirtajame kėlinyje kroatams vėl pavyko truktelėti į priekį – 57:53, tačiau Ispanijos rinktinė netrukus ne tik išlygino rezultatą, bet ir įgijo 5 taškų pranašumą 68:63.

Likus kiek daugiau nei minutei Pau Gasolis ir treneris S. Scariolo užsidirbo po techninę pražangą ir kroatai baudų metimais priartėjo – 67:68.

Paskutinių 30 sekundžių trileryje su baudų metimais šaltesnius nervus išlaikę ispanai iškovojo ketvirtą pergalę čempionate ir kartu su slovėnais išlieka nesuklupę turnyre. Tuo metu kroatams tai buvo pirmoji nesėkmė Europos čempionate.

Kroatija: D. Šaričius – 18 (13 atk.k., 5 rez.p.), B. Bogdanovičius – 15, M. Popovičius – 11, M. Tomas – 10, K. Simonas – 9 (6 rez.p.).

Ispanija: R. Rubio – 13 (4 rez.p.), F. San Emeterio ir S. Rodriguezas – po 12, P. Gasolis – 11 (10 atk.k.), M. Gasolis (8 atk.k.) ir J. Hernangomezas – po 9.

Ispanų taikiklis buvo nusimušęs metant dvitaškius – vos 34,9 proc. taiklumas, kroatų – 55,6 proc. Tačiau Ispanijos rinktinė laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 45:33.

„Eurobasket 2017“ starte ispanai 99:60 nugalėjo Juodkalniją, vėliau 93:56 sutriuškino čekus ir 91:50 „pasivaikščiojo“ su rumunais. Paskutinėse C grupės rungtynės ketvirtadienį Ispanija žais su Vengrija.

Rumunijos krepšininkai D grupėje lieka be pergalių ir praranda bet kokias viltis prasibrauti į kitą etapą. Antradienį C grupės rungtynėse jie 71:80 (15:16, 17:22, 20:22, 19:20) nusileido vengrams. Pastarieji vis dar turi realių galimybių iškovoti kelialapį į aštuntfinalį Stambule.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)