Serbai pirmavo kone visą laiką ir porą kartų net buvo įgiję dviženklį pranašumą – 27:13, 48:38. Vis dėlto kovingieji turkai daugiausiai taikliais tritaškiais sugebėjo ketvirtame kėlinyje net persverti rezultatą savo naudai – 61:60.

Tiesa, tada per 14 sekundžių Bogdanas Bogdanovičius paleido du tolimus šūvius ir sugrąžino persvarą – 66:61 (likus žaisti 5 min.). Per likusį laiką Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai pergalės iš savo rankų nebeišleido – 80:74.

Serbija: Bogdanas Bogdanovičius 17, Stefanas Jovičius 15 (9 rez. perd.), Milanas Mačvanas ir Draganas Milosavljevičius po 8 taškus.

Turkija: Melihas Mahmutoglu 19 (5/9 tritaškiai), Cedi Osmanas 15, Semihas Erdenas 13 (5/11 baudos), Furkanas Kokmazas 11 taškų.

C grupės lyderė Ispanijos rinktinė (3/0) ir be Pau Gasolio bei Alexo Abrineso paslaugų 91:50 (21:19, 20:8, 29:8, 21:15) sutriuškino Rumunijos komandą (0/3).

Rumunai pagirtinai laikėsi pusantro kėlinio – antrojo ketvirčio viduryje jie atsiliko tik 24:25, bet tada pralaimėjo atkarpą 0:13 ir leido ispanams atitrūkti (24:38). Sergio Scariolo auklėtiniai po didžiosios pertraukos dominavo aikštėje, antrą pusę laimėjo net 50:23 ir pasiekė trečią pergalę iš eilės didesniu nei 35 taškų skirtumu.

Primename, kad prieš tai ispanai 99:60 pranoko Juodkalniją ir 93:56 pamokė Čekiją.

Ispanija: Juancho Hernangomezas 17, Marcas Gasolis ir Pierre'as Oriola po 11, Joanas Sastre 10 taškų.

Rumunija: Vladas Moldoveanu 15, Bogdanas Nicolescu ir Octavianas Calota-Popa po 6 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)