Pradžia lyg nieko bloga nežadėjo pakiliai rungtyniaujantiems slovėnams, tačiau antrą ir trečią kėlinius pralaimėję jie atsiliko 52:58.

Paskutiniame ketvirtyje Slovėnijos rinktinė pademonstravo charakterį ir sugebėjo perlaužti rungtynių eigą sau naudinga linkme. Per paskutines sekundes Nickas Calathesas prametė du tritaškius ir užbraukė bet kokias graikų viltis kažką pakeisti šioje dvikovoje.

Nugalėtojų komandoje pirmaisiais smuikais griežė Luka Dončičius ir Goranas Dragičius. Lyderiai pelnė atitinkamai 22 ir 20 taškų. Dar 16 taškų pridėjo Klemenas Prepeličius.

Graikijos rinktinėje Kostas Sloukas (6 rez.p.) pelnė 18 taškų, po 10 taškų surinko Nikos Pappas, Georgios Papagiannis ir Georgiosas Printezis. 9 taškus pridėjo Ioannis Bourousis.

Kitame grupės mače Suomijos rinktinė (2/1) pademonstravo savo charakterį ir po dviejų pratęsimų 90:87 (18:8, 18:24, 16:20, 14:14; 12:12; 12:9) palaužė Lenkijos atstovus (1/2).

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti pusantros minutės suomiai atsiliko 57:66, bet sugebėjo stebuklingai išsigelbėti ir perkelti reikalus į pratęsimą – 66:66.

Jame irgi tęsėsi kova taškas į tašką ir prireikė dar penkių papildomų minučių – 78:78. Galiausiai Suomijos komanda po 50 min. kautynių šventė antrą pergalę turnyre – 90:87.

Suomija: Lauri Markkanenas 27 (9 atk. kam.), Petteri Koponenas 21 (4/7 tritaškiai, 7 rez. perd.), Erikas Murphy 12, Sasu Salinas 10 taškų.

Lenkija: A. J. Slaughteris ir Adamas Waczynski po 18, Mateuszas Ponitka 14, Damianas Kuligas 12, Tomaszas Gielo 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)