Eurobasket 2017“ turnyre pergalingai startavusių ekipų tarpusavio dvikovą sėkmingiau pradėjo rusai išsiveržę į priekį 10:3. Tačiau tuomet spurtu 11:0 atsakę serbai apvertė viską aukštyn kojom ir susikrovė 4 taškų pranašumą (14:10).

Greitai atsitokėję Rusijos krepšininkai išlygino žaidimą, tačiau vėl „pabėgti“ į priekį jiems pavyko tik trečiojo kėlinio pabaigoje – 58:51. Olimpiniai vicečempionai rankų nenuleido ir per tris paskutinio kėlinio minutes pavijo varžovus – 59:60.

Spurtą 11:1 surengę S. Bazarevičiaus auklėtiniai likus žaisti 4 minutes pirmavo 70:61. Serbams pavyko sumažinti skirtumą iki 4 taškų, tačiau Rusijos rinktinė pergalės iš rankų jau nepaleido ir iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Rusija: A. Švedas – 22 (4 rez.p.), T. Mozgovas (8 atk.k.) ir N. Kurbanovas (7 atk.k.) – po 11, D. Kulaginas – 9, A. Voroncevičius (5 atk.k., 5 rez.p.) – 8, D. Chvostovas (5 rez.p.) – 4, V. Fridzonas ir M. Kulaginas – po 3, V. Ivlenvas ir S. Antonovas – po 2.

Serbija: B. Bogdanovičius (4 rez.p.) ir B. Marjanovičius (6 atk.k.) – po 19, V. Lučičius – 12, D. Milosavljevičius – 9, M. Mačvanas – 6, O. Kuzmičius – 5, S. Jovičius (7 rez.p.) – 2.

Rusijos krepšininkai nežymiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 31:28 ir kiek mažiau klydo – 14:16.

Europos krepšinio čempionato starte Serbija 92:82 įveikė latvius, o Rusija 76:73 – turnyro šeimininkus turkus.

Kitose D grupės rungtynėse pirmadienį Aleksandro Džordževičiaus auklėtinių laukia akistata su Turkija, o rusai žais su Belgija.

C grupės rungtynėse šeštadienio popietę antrą pergalę į savo sąskaitą įsirašė Ispanijos rinktinė. Čempionų titulą ginantys krepšininkai 93:56 (33:14, 23:9, 20:15, 17:18) nugalėjo Čekiją.

Kovą dėl atšokusių kamuolių ispanai laimėjo 50:28, atliko kone dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų – 30:16. Didžiausias favoritų turėtas pranašumas rungtynėse – 41 taškas.

Nugalėtojams Pau Gasolis pelnė 26 taškus ir atkovojo 8 kamuolius. Ispanų lyderis prametė vos vieną metimą (8/9 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 7/7 baudos).

Dar 17 taškų ir 5 rezultatyvius perdavimus pridėjo Ricky Rubio. Čekų nacionalinė ekipoje vienas žaidėjas perkopė 10 taškų ribą. M. Krizas pelnė 11 taškų. T. Satoranskio sąskaitoje 8 taškai, 5 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (92)