Tris kėlinius kova vyko taškas į tašką, o trečiojo ketvirčio pabaigoje gruzinai dar pirmavo 51:47, tačiau tada pritrūko kvapo: jie praleido NBA žvaigždės Denniso Schroderio vedamų vokiečių spurtą 3:20 ir atsidūrė nokaute – 54:67 (likus žaisti 5 minutes). Per likusį laiką abi komandos kartu tepelnė tris taškus. Galutinis rezultatas – 57:67.

Gruzinų, kurie padarė net 24 klaidas, neišgelbėjo ir tai, kad į jų gretas grįžo pirmą čempionato dieną susižeidęs pagrindinis įžaidėjas Georgi Cincadzė.

Kamuolio pernelyg nebrangino ir vokiečiai, suklydę 20 kartų. Net 9 klaidų autoriumi tapo jau minėtas D. Schroderis, bet jis viską kompensavo savo pelnytais 23 taškais.

Gruzija: Zaza Pačulija 14 (8 atk. kam.), Tornikė Šengelija 12 (8 klaidos), Michaelas Dixonas ir Duda Sanadzė po 8 taškus.

Vokietija: Dennisas Schroderis 23 (4/13 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 5/6 baudos, 1 rez. perd., 9 klaidos), Robinas Benzingas 11 (1/2 dvitaškis, 3/11 tritaškiai), Danielis Theisas 6 taškai.

Primename, kad pirmame ture Gruzija 79:77 palaužė Lietuvą, o Vokietija 75:63 pranoko Ukrainą.

Šeštadienio vakarą Tel Avive dar susitiks Italija ir Ukraina (18 val. 30 min.) bei Lietuva ir Izraelis (21 val. 30 min.).

C grupėje pirmąją pergalę į savo sąskaitą įsirašė Juodkalnijos (1/1) krepšininkai, kurie 72:48 (14:11, 25:18, 21:11, 12:8) sutriuškino Vengriją (0/2).

Nugalėtojams Nikola Vučevičius ir Bojanas Dubljevičius pelnė po 13 taškų, o vengrų gretose vėl išsiskyrė Davidas Vojvoda ir Zoltanas Perlas, įmetė atitinkamai 20 ir 13 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (109)