Aštuonių pralaimėjimų seriją nutraukę „Šiauliai“ pagal pergales pasivijo Kėdainių „Nevėžio“ ir Utenos „Juventus“ klubus.

Galingai mačą pradėję šeimininkai pirmosiomis minutėmis pabėgo į priekį 12:2, o po ilgosios pertraukos jau triuškino varžovus 59:37.

Pasvalio ekipai kiek priartėti pavyko tik paskutiniosiomis minutėmis (88:96), bet užtikrintai mačo pabaigą sužaidę „Šiauliai“ pergalės nebepaleido.

Į pergalę šiauliečius vedė 27 taškus pelnęs, 5 kamuolius atkovojęs bei 33 naudingumo balus surinkęs Evaldas Šaulys.

„Šiauliai“: Evaldas Šaulys 27, Omaras Prewittas ir Laurynas Birutis po 16, Donatas Sabeckis 14 (11 rez. perd.).

„Pieno žvaigždės“: Artūras Ausejis 20, Viačeslavas Bobrovas 19 (7 atk. kam.), Steponas Babrauskas 15, Tomas Lekūnas 13.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)