Nuo rugsėjo įgyvendinta tarptautinė kampanija „Trečioji nakvynė“ buvo organizuojama siekiant pritraukti kuo daugiau užsienio turistų. Projekto puslapyje užfiksuota 2 mln. apsilankymų, bet nemokamos nakvynės kodą atsisiuntė kiek daugiau nei 4 tūkst. žmonių.

Vis dėlto, rugsėjo pabaigoje Lietuvai atsidūrus „juodojoje“ COVID-19 zonoje, dėl itin nepalankios pandeminės situacijos, užsienio turistai vengia nebūtinų kelionių, rašoma „Keliauk Lietuvoje“ pranešime žiniasklaidai.

Norint, kad akcija pasiektų kitą jai iškeltą tikslą – padėti nuo pandemijos nukentėjusiam Lietuvos turizmo sektoriui, agentūros „Keliauk Lietuvoje“ valdyba pateikė rekomendacijas, kad trečios nakvynės nuolaida galėtų pasinaudoti kuo daugiau Lietuvos gyventojų. Taip pat siūloma pavėlinti akcijos pabaigą nuo lapkričio 8 iki 22 dienos.

Tiek Lietuvos, tiek užsienio keliautojai kviečiami pažinti Lietuvą bei rasti progą apsilankyti ne tik kurortuose, bet ir didžiuosiuose šalies miestuose: praleisti viešbučiuose ilgąjį savaitgalį arba rudens moksleivių atostogas su šeima ar pan.

Turistai turi galimybę rinktis poilsio vietą iš daugiau nei 200 projekte dalyvaujančių apgyvendinimo įstaigų. Specialų kodą nemokamai nakvynei gauti galima atsisiųsti agentūros „Keliauk Lietuvoje“ internetinėje svetainėje www.keliauklietuvoje.lt

Gavus kodą reikia kreiptis į bet kurią projekte dalyvaujančią apgyvendinimo įstaigą, kurių sąrašas skelbiamas internete. Užsisakius dvi ar daugiau nakvynių iš eilės, trečią bus galima gauti nemokamai. Trečiosios nakvynės išlaidas – iki 65 eurų – turistui padengs valstybė.