Į naują centrą iš viso investuota virš 20 mln. eurų, įskaitant statybų, apdailos, įrengimo kaštus ir visą moderniausią paslaugų įrangą, skelbiama bendrovės pranešime. Nuo šiol „Vilnius Grand Resort“ tapo pirmuoju visas SPA procedūras, sporto, grožio ir sveikatinimo paslaugas siūlančiu kurortiniu viešbučiu Vilniaus apskrityje, arčiausiai tarptautinio oro uosto.

Vilnių pavers kurortu

„Praėjo jau beveik trisdešimt metų nuo tada, kai duris atvėrė „Vilon“ viešbutis su pirmaisiais kambariais. Jis išaugo iki vieno didžiausių kurortinių kompleksų, kuris šiandien yra įsikūręs 280 hektarų teritorijoje, su daugiau nei 300 svečių kambarių ir apartamentų, dideliu konferencijų centru, tarptautinio lygio golfo klubu, kuriame vyksta golfo čempionatai ir daugybe kitų pramogų bei patogumų. Tai sutapo su sparčiu Vilniaus miesto augimu. Mes taip pat prisidedame prie to, kad Vilnius išsiskirtų iš didžiųjų Europos sostinių, nes pagrindinis šalies miestas nuo šiol gali būti ir kurortas“, – teigia viso komplekso savininkas ir investuotojas Ben Brahms, lietuvių kilmės verslininkas iš Londono.

Praėjusią savaitę B. Brahms lankėsi sveikatinimo ir turizmo parodoje ir džiaugiasi matydamas Lietuvoje tokią gausą puikių SPA centrų ir jų paslaugų.

„Lietuva žydi. Tai – puiki žinia visam poilsio ir sveikatos turizmui. Turtinga turizmo pasiūla yra stiprus postūmis visai šalies ekonomikai. Dar didesnį poveikį padarytų tik nacionalinės avialinijos ir traukinių jungtis su Europa“, – juokavo B. Brahms.

Foto: Norbert Tukaj

Siūlys naujas paslaugas

Naujasis centras apjungs keturias sveikatinimo paslaugų grupes: sportą, vandens procedūras, grožio ir sveikatinimo paslaugas. „The V SPA“ centre veiks dvi skirtingos baseinų zonos, 6 pirtys, 24 procedūrų kambariai, sveiko maisto japoniškas restoranas ir baras, sporto klubas ir 48 papildomi nauji viešbučio kambariai, atitinkantys tarptautinį penkių žvaigždučių standartą. Šalia jau atidaryto centro veiks ir medicinos paslaugų dalis, kuri atvers duris birželio pabaigoje.

Visos procedūros yra personalizuojamos, atliekant mini konsultaciją prieš kiekvieną paslaugą, tam, kad geriau suprasti kliento poreikius. Centras rinkoje išsiskirs gausa unikalių paslaugų, kurių kituose SPA Lietuvoje arba nėra, arba jų pasiūla yra minimali, todėl buvo siekiama išpildyti asmeninius klientų poreikius.

Tarp tokių paslaugų – išskirtinės ir vienintelis Ajurveda procedūros Lietuvoje, kurių protokolus kūrė Ajurveda akademijos Londone įkūrėja Dr. Apte , viešėjusi ir Lietuvoje.

Foto: The V SPA & Wellness

Naudojamos modernios technologijos

Procedūroms buvo įsigyta speciali įranga iš Italų gamintojo Nilo Maletti, vieno iš pirmaujančių pasaulyje SPA baldų gamintojų. Fitneso ekspertai taip pat atpažins gerai žinomus „Pendex“ išmaniuosius treniruoklius, skirtus kūno balansui ir giliųjų raumenų stiprinimui. Procedūrų metu naudojama garsių prekės ženklų kosmetika veido ir kūno procedūroms, atrinkta vadovaujantis aukščiausiu kokybės standartu, taip pat magnio mineralų produktai, kuriuos sudaro 91 proc. magnio ir autentiška kosmetika su Juodosios jūros druskos ekstraktu.

Estetinėms procedūroms taip pat naudojamos moderniausios technologijos: LED šviesos terapija, gerinanti odos būklę ir lėtinanti senėjimo procesą, kosmetinis dantų balinimas per 30 min., HydraFacial veido procedūros, patentuotas veido valymas, lauko sūkurinė vonia, veikianti ir žiemą, ir vasarą bei net 4 procedūriniai kambariai skirti poroms. Centre taip pat pat sukurtos specialios paslaugos ir procedūros besilaukiančios mamoms ir vaikams.

Foto: The V SPA & Wellness

Atskira erdvė šeimoms su vaikais

„Iš kitų SPA centrų Lietuvoje išsiskirsime galėdami savo klientams pasiūlyti atskiras zonas šeimoms su vaikais, kuriems yra skirtas „Aqua pool“ baseinas, ir ramaus poilsio mėgėjams, kurie laiką leis „Vitality pool“ baseine. Ši idėja kilo norint išpildyti skirtingus klientų poreikius. Vaikams taip pat suteiksime profesionalias vaikų priežiūros paslaugas. Svečių vaikų priežiūra bei edukacija rūpinsis „Mažųjų valdos“ specialistai“, – teigia „Vilnius Grand Resort“ pardavimų ir marketingo direktorius Albert Zinevič.

Foto: The V SPA & Wellness

Architektai ieškojo dermės su gamta

Centrą suprojektavo lietuvių architektų komanda „Ponama“: Vidmantas Kančiauskas, Natalija Baran, Yuriy Chushak, Jūratė Vekerotienė, Taura Šerkšnaitė, Vilius Bružas. Darbai buvo pradėti 2017 metais. Architektai ieškojo pagarbaus santykio su jau egzistuojančiu didelio tūrio objektu – viešbučiu – ir jautria gamtine aplinka. Naujoj pastato tūris suskaidytas, fasadų medžiagiškumas nekonkuruoja su kita statinio dalimi. Apdailai panaudotas baltas tinkas, juodo metalo lakštai, termomediena, žaliosios sienelės. Interjere dominuoja natūralios medžiagos, santūrus tonai, gamtinės tematikos grafika.

Be naujojo „The V SPA“ centro 280 ha ploto „Vilon City“ teritorijoje yra įsikūręs vienas pirmųjų sostinėje „Vilnius Grand Resort“ viešbutis, golfo aikštynas ir klubas, restoranai, suplanuota tūkstantis gyvenamųjų būstų, iš kurių dalis jau yra pastatyta ir apgyvendinta. Šių namų gyventojai SPA paslaugomis naudojasi išskirtinėmis sąlygomis.