O jų yra daug daugiau.

Pokalbį šia tema JAV internetiniame forume „Reddit“ pradėjo naudotojas, pasivadinęs „Goneisthelight“, uždavęs klausimą: „Kas jus labiausiai erzina keliaujant lėktuvu?“

Forumo dalyviai greit įsijungė į diskusiją – per 24 val. parašė daugiau nei 200 komentarų.

„Reddit“ naudotojas (-a) „WhenInDoubt_Kamoulox“ skundėsi bendrakeleiviais, kurie išsirikiuoja į eilę, kai dar nė neatidaryti įlaipinimo vartai.

Naudotojas (-a) rašo: „Visi galėtume patogiai sėdėti, bet kadangi kai kurie žmonės nori žūtbūt būti pirmi, visi kiti turi taip pat stotis ir pusvalandį stovėti, jei nenori į lėktuvą įlipti paskutiniai.“

„Tą patį rezultatą pasiektume, jei visi išsirikiuotų į eilę tik vartams atsidarius.“

„WhenInDoubt_Kamoulox“ tęsia: „Taip pat mane erzina žmonės, kurie skuba stotis, traukti savo lagaminus iš viršutinės lentynos ir rikiuotis į eilę, kad galėtų pirmi išlipti iš lėktuvo. Juk kokias 10 minučių iš lėktuvo šiaip ar taip nieko neišleidžia. Ypač toks elgesys nesuvokiamas, jei žmogus turi registruotą bagažą, kurio vis vien teks laukti.“

Kitas keleivis ar keleivė „TonkaButt“, pasisakė trumpai ir aiškiai: „Žmonės, kurie ploja lėktuvui nusileidus.“

Diskusiją pradėjęs forumo dalyvis (-ė) „goneisthelight“ pabambėjo ant keleivių, kurie atlošia savo kėdę be jokio įspėjimo. Dauguma forumo dalyvių pritarė šiam skundui.

Jie rašė: „Mane labiausiai erzina prieš mane sėdintys žmonės, kurie atlošia savo kėdę. Žinau, kad jie turi teisę taip daryti, bet aš taip pat turiu teisę neužsigauti veido, tačiau šiai mano teisei iškyla pavojus, jei kėdė atlošiama staigiai, iš anksto neįspėjus.“

„Kartą man taip yra užgavę veidą, o kažkada priešais sėdėjęs keleivis vos nesutraiškė mano planšetinio kompiuterio, kuriame žiūrėjau filmą.“

„Falconfile“ pritarė: „Žmonės, kurie staigiai atlošia savo kėdę iki pat galo. Dėl to mano keliai nusėti mėlynėmis“.

„MayoManCity“ antrino: „Nekenčiu, kai jie taip padaro – bandau žiūrėti filmą, ir staiga pajuntu skausmą keliuose, ir nebematau ekrano.“

Forumo dalyvis (-ė) „brandnwe“ prisipažino, kad ypač nekenčia, kai paskutinę minutę pakeičiami įlaipinimo vartai. Jis (ji) rašo: „Kai netikėtai pakeičiami vartai, ir iki naujai nurodytų vartų tenka įveikti nemenką atstumą, tad kai pagaliau ten atsirandi, jie jau praktiškai būna uždaryti.“

Daug forumo dalyvių skundėsi ir situacija, kai tenka sėdėti šalia verkiančio vaiko.

„BinkBonkers“ rašo: „Klykiantys vaikai. Praktiškai kaskart, kai man reikia skristi, bent viena motina šioje planetoje aptinka mano koordinates ir būtinai atsisėda šalia manęs su garsiausiai klykiančiu vaiku pasaulyje.“

„Reddit“ forumo dalyvis (-ė) „AlliCakes“ skundžiasi nepažįstamais bendrakeleiviais, kurie skrydžio metu nori plepėti: „Mane labiausiai erzina žmonės, kurie nori plepėti, ir nesupranta ženklų, kad skrydžio metu aš visiškai nenoriu bendrauti.“

„Nesu prieš trumpą pokalbį, bet lėktuvo durims užsidarius ir lėktuvui pakilus, aš pageidauju, kad mane paliktų ramybėje, nebent koks skubus reikalas, pavyzdžiui, kai reikia praleisti kaimyną į tualetą.“

Forumo vartotojams nepatinka ne tik plepiai, bet ir tie bendrakeleiviai, kurie negerbia asmeninės erdvės.

„Goneisthelight“ prisipažino, kad labiausiai nemėgsta sėdėti šalia žmonių, kurie nesuvokia asmeninės erdvės ribų ir nuolat jus kumšteli, kai patys sujuda.

Dar vienas dažnas keleivių nusiskundimas – be paaiškinimų atidėtas skrydis.

Forumo dalyvis „Back2Bach“ pareiškė: „Kai po keleivių įlaipinimo ir pasiruošimo skrydžiui lėktuvas grįžta į oro uostą, ir ilgai ten būna, kol sprendžiama kokia nors neįvardyta problema. O keleiviams liepiama likti savo vietose arba nesinaudoti tualetu – tiesiog tūnoti uždarytame lėktuve.“

Į tai vartotojas (-a) „MentalRefrigerator7“ atsakė: „Tai dar viena priežastis, kodėl aš kai tik įmanoma renkuosi važiuoti traukiniu.“

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (135)