Didžiosios Britanijos piliečiams žadama galimybė autobusu nuvykti į Delį. Tiesa, pakeliauti įmonės „Adventures Overland“ sudarytu naujuoju maršrutu pavyks tik 2021-aisiais.

Keleiviai galės įsigyti bilietus iki galutinio kelionės taško arba kurios nors iš tarpinių stotelių. Naujasis maršrutas taps pirmuoju tarp Jungtinės Karalystės ir Indijos, kurį pasirinkę keleiviai galės pavažiuoti autobusu tiktai tam tikrą atstumą.

Į Delį vykstantis autobusas pakeliui sustos gausiai turistų lankomuose miestuose, tokiuose kaip Maskva, Vilnius, Praha, Briuselis ir Frankfurtas, taip pat Taškentas ir Samarkandas Uzbekistane.

Autobuso keleivių laukia ir kruizas Kaspijos jūra. Ja bus keliamasi į Kazachstaną ir toliau važiuojama Kinijos kryptimi. Kinijoje laukai Gobis – dykumų ir pusdykumių regionas, Didžioji kinų siena, Čengdu pandos, o toliau – Šilko kelias.

Prieš autobusui įvažiuojant į Naująjį Delį, turistai turės galimybę apžiūrėti įspūdingas Mianmaro pagodas

Dabar dėl koronaviruso sukeltos pandemijos keliauti po pasauly išties nelengva, todėl, nors pirmosios kelionės naujuoju maršrutų turėtų įvykti 2021-ųjų liepą, patvirtintų išvykimo datų sąrašas kol kas nepaskelbtas.

Foto: Bus to London by Adventures Overland

Maršrutu susivilioję piliečiai, žinoma, bus raginami pasidomėti reikalavimais, susijusiais su lankymusi šalyse, pro kurias pravažiuos autobusas.

„Adventures Overland“ įkūrėjai Sanjay Madanas ir Tusharas Agarwalas teigia žinantys, ką reiškia leistis į ilgą kelionę. Dalyvaudami vienoje ekspedicijoje jie sugebėjo pelnyti įrašą net Guinnesso rekordų knygoje.

„Per kiekvieną valstybę vedantis maršrutas buvo kruopščiai ištyrinėtas, siekiant užtikrinti, kad kelionė vyktų sklandžiai, – tikina T. Agarwalas. – Visą atsakomybę už dokumentų tvarkymą ir leidimų gavimą prisiimame sau, kad turistams beliktų mėgautis kelione.“

„Turistų grupę lydės nemenką patirtį sukaupęs, puikiai anglų kalbą mokantis gidas, todėl kiekvieną akimirką bus pasirūpinta žmonių saugumu, nekils komunikavimo sunkumų.“

Foto: Bus to London by Adventures Overland

„Į tokią ilgą kelionę vyksiančiame autobuse sukurtos puikios sąlygos, įrengti visi patogumai, net pasirūpinta prabangos dalykais, kad iš Jungtinės Karalystės į Indiją važiuojantys turistai jaustųsi puikiai visos kelionės metu.“

Maršrutu Londonas–Delis vyksiantis autobusas tikrai atrodo įspūdingai. Akivaizdu, kad keleiviams neturėtų būti ankšta salone, be to, jie čia ras kone viską, ko tik reikia, kad jaustųsi komfortiškai.

„Mes patys mėgstame keliauti, todėl su džiaugsmu ir jauduliu pristatome pirmąją ypač komfortišką ir prabangią kelionę autobusu iš Londono į Naująjį Delį“, – sako S. Madanas.

„Svarbiausia mums – pasiūlyti išskirtinį patogumą ir malonią patirtį saugioje aplinkoje. Maršrutas yra išbandytas ir išanalizuotas: mes patys jau tris kartus nuvykome pirmyn ir grįžome atgal, todėl į autobusą Londone sėdantiems keleiviams tikrai nėra ko būgštauti – jie saugiose rankose“, – tikina S. Madanas.