„Daugiau nei metus lenkai reklamavosi, kad netoli Varšuvos atsidarys įspūdingiausias ir didžiausias Europoje vandens parkas. Tačiau, kai vasario pabaigoje tai pagaliau įvyko, daug kas nusivylė ir parką ėmė vadinti neužbaigta statybų aikštele. Todėl man buvo be galo įdomu pamatyti, kaip ten iš tiesų viskas atrodo. Ar verta lietuviams važiuoti, o gal kaip tik – reikėtų nevažiuoti?“, – intriguoja laidos vedėjas Orijus Gasanovas. Jis taip pat kalbins parke sutiktus lietuvius.

„Orijaus kelionių“ žiūrovai galės pamatyti ir iki šiol lietuvių mėgstamiausia vieta Varšuvoje vadintą Koperniko mokslo centrą. Bilietai, į šį išperkami kelias dienas į priekį. O eilėje prie įėjimo visada galima sutikti turistų iš Lietuvos.

„Tai technologijų ir išradimų muziejus, kuriame kiekvienas lankytojas gali ne tik apžiūrinėti eksponatus, bet ir jais naudotis. Išmoksti naujų, įdomių dalykų, o tuo pačiu ir pasilinksmini“, – savo įspūdžiais dalijasi „Orijaus kelionių“ kūrėjas.

Laidoje žurnalistas Orijus Gasanovas taip pat narplios painų kulinarinį detektyvą – bandys išsiaiškinti, kodėl visoje Varšuvoje veikia tiek daug įstaigų, pavadintų „pieno barais“, tačiau juose niekas neparduoda pieno. Ir papasakos, kaip Lenkijos sostinės centre išdygo pirmoji bei vienintelė palmė.

Foto: Orijus Gasanovas

Šią savaitę laidoje „Orijaus kelionės“ – nuotykių Lenkijos sostinėje antroji dalis. Žurnalistas Orijus aplankys dvi populiariausias ir turistų labiausiai lankomas vietas, parodys, kuo ypatingos valgyklos Varšuvoje bei dalyvaus protesto akcijoje prie nacionalinės Lenkijos televizijos. Visus žymaus keliautojo Orijaus Gasanovo nuotykius galite žiūrėti nauju laiku – trečiadienį 21 val. – per Delfi TV.