Žmonėms parskraidinti organizuojami papildomi užsakomieji reisai iš populiariausių Egipto kurortų – Hurgados ir Šarm el Šeicho.

Keliautojų prašome vadovautis kelionių organizatorių atstovų teikiama informacija bei rekomendacijomis ir būti pasirengus. Siekiama, kad visi klientai grįžtų namo per šiandien ir ryt, bet dėl neeilinės situacijos aviacijoje dalis žmonių vėliausiai gali grįžti kovo 18 d., trečiadienį.

Šiuo metu Egipto kurortuose poilsiauja 1433 „Tez Tour“ ir „Novaturo“ klientai. Žmonių prašome sekti kelionių organizatorių atnaujinamą informaciją.

Foto: Shutterstock

Kelionių organizatorių atstovai Egipte pataria iki kelionės namo žmonėms likti viešbučių teritorijose.

Kelionių organizatoriai stengiasi, kad papildomų saugumo ir higienos priemonių imtųsi ne tik viešbučiai ir kurortai, bet ir aviacijos partneriai.

DELFI primena, kad nuo šiandien visoje Lietuvoje dviem savaitėms įvestas karantinas.

Svarbiausi nurodymai keliautojams:

* Draudžiama į šalį atvykti užsieniečiams, išskyrus asmenis, užtikrinančius būtinų prekių pristatymą į Lietuvą, įgulų narius, Lietuvos piliečių šeimos narius, asmenis, turinčius teisę gyventi ir dirbti Lietuvoje, diplomatus, NATO karinių misijų atstovus. Iki trečiadienio 23.59 val. paliekama galimybė užsienio valstybių piliečiams kirsti Lietuvos teritoriją tranzitu. Ribojimai netaikomi prekių judėjimui.

* Draudžiama Lietuvos piliečiams išvykti iš šalies, nebent jie gyvena ar dirba užsienyje. Išskirtiniais atvejais leidimą išvykti galima gauti ir iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadovo ar jo įgalioto asmens. Šalies teritorijoje judėjimas neribojamas.

* Sienos kirtimas apribojamas iki aštuonių pasienio punktų, Sieną kirsti galima ir per oro uostus, valstybinį jūrų uostą.

* Asmenims, grįžusiems iš užsienio valstybių, privaloma izoliuotis dviem savaitėms.

* Draudžiama patekti kruiziniams laivams į Klaipėdos jūrų uostą.

Visus nurodymus rasite ČIA.