Nuo kovo 20 dienos dviem savaitiniais skrydžiais – pirmadienį ir penktadienį – Vilnius sujungiamas su Jerevanu, praneša „Reuters“.

Vietas šiam skrydžiui jau galima rezervuoti bendrovės interneto svetainėje. Bilietų kaina prasideda nuo 24,99 Eur, įskaitant rankinį bagažą, kurio matmenys neviršija 40 x 30 x 20 cm.

Armėnija – maža šalis su didinga istorija, šalis, kupina paslaptingų legendų: po tvano žmonijos tėvas Nojus pasodino pirmą vynuogienojų prie biblinio kalno Ararato. Armėnija – pirmoji pasaulyje krikščioniška valstybė ir viena seniausių Žemėje, todėl šią šalį neretai vadina muziejumi po atviru dangumi.

Jerevanas – vienas seniausių pasaulio miestų – taip pavadintas pagal tvirtovę, kurią liepė pastatyti valdovas, siekdamas apsisaugoti nuo turkų ir iraniečių karių puldinėjimų.

Šiuo metu Jerevanas – didžiulis pramoninis miestas, kuriame gyvena apie 1,2 mln. žmonių. Tai mokslo, kultūros ir švietimo miestas, didžiausias Armėnijos kultūrinis ir ekonominis centras, su galybe muziejų, bibliotekų, meno galerijų ir teatrų.