„Džiaugiamės galėdami pristatyti vasaros skrydžių iš Lietuvos tvarkaraštį. Mūsų vis augantis maršrutų tinklas iš trijų Lietuvos oro uostų dabar apima ir tokias patrauklias kryptis kaip Baris, Nica, Reikjavikas bei galiausiai – Varšuva, – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Gabor‘as Vasarhelyi‘s. – Esame tikri, kad mūsų klientai mėgausis kelionėmis į šiuos miestus bei mūsų skrydžiais.”

Be naujų maršrutų, skrydžių bendrovė ir toliau vykdo savo populiarius žemų sąnaudų maršrutus iš visų trijų Lietuvos oro uostų – keleiviai ir toliau gali pasirinkti tokias patrauklias kryptis kaip Londono Lutono oro uostas, Barselona, Kutaisis, Larnaka ir Tel Avivas.

Šiuo metu bendrovė siūlo 32 maršrutus į 15 šalių iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų. Ateinančio vasaros sezono bilietus jau dabar galima įsigyti svetainėje wizzair.com, vieno bilieto kaina prasideda nuo 19,99 Eur.*

Taip pat keliaujantiems primenama, kad 2017 m. liepos 14–rugpjūčio 17 d., dėl rekonstruojamo Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako, visi „Wizz Air“ skrydžiai iš Vilniaus bus perkelti į Kauno oro uostą. Nuo rugpjūčio 18 dienos aviakompanijos skrydžiai bus ir vėl vykdomi iš Vilniaus oro uosto.