„Gurmanų teatras” – tai išskirtinė vakarienė, kurios metu kiekvienas svečias staiga tampa netikėto įvykio dalyviu. Tai tarptautinis projektas, apjungiantis aukštos klasės maisto degustaciją ir jaudinančią teatrinę pramogą. Estijoje pasisekimo jau sulaukęs projektas šį rudenį atvyks į Lietuvą, Latviją ir Suomiją ir pristatys šou „Kriminalinė vakarienė“.

Kiekvienoje šalyje „Gurmanų teatras“ pristatys kiek kitokį pasirodymą, o vakarienių meniu sudarys kiekvienos šalies žymiausi virtuvės meistrai. Lietuvoje įspūdingą vakaro meniu kurs restorano „Bistro 1dublis“ virtuvės šefas Deivydas Praspaliauskas, o reginio gurmaniškumu rūpinsis režisierius Vilius Malinauskas. Projekte taip pat dalyvauja aktoriai Kristina Radziukynaitė, Evaldas Jansas, Justas Valinskas, o scenografiją kuria Aigarsas Ozolinšas iš Latvijos.

Premjera – 2015 m. lapkričio 5 d., Menų fabrike „Loftas“

Vakaro tyrimą bei žiūrovų meniu sudaro trijų patiekalų vakarienė, specialiai parinkti vynai ir kriminalinė istorija - spektaklis. „Gurmanų teatro“ pasirodymus organizuoja bendrovė „SkyWorld Service“, kuriai pripažinimą Lietuvoje jau spėjo pelnyti kelerius metus vykdomas projektas „Diner in the Sky“, suteikiantis galimybę mėgautis gurmanų restoranu neįtikėtinai įspūdingoje aplinkoje.

Daugiau informacijos.