Taip pat Niujorkas nuolat iš naujo atranda save. Kadaise rajonai, kuriuose buvo didelis nusikalstamumas, tokie kaip Meatpacking rajonas ir didžioji dalis Bruklino, dabar yra saugūs ir naujoviški, tuo tarpu anksčiau pilkuose komerciniuose rajonuose, tokiuose kaip Flatiron ir Garment rajonas, kiekvieną savaitę atsidaro nauji Niujorko restoranai.

Dideli miestai gali būti vienišos vietos, bet kitas Niujorko žavesys yra tas, kad jis pasitinka jus su džiaugsmu ir leidžia pasijusti, tarsi jūs priklausytumėte ten. Taip yra iš dalies dėl projektavimo logikos: Manhatane yra paprasta kvadratinė gatvių išdėstymo sistema, todėl, priešingai nei Londone, jūs visada žinote, kur esate ir beveik visur galite nueiti pėsčiomis.

Taip pat jis yra širdingas, nes niujorkiečiai yra stebėtinai draugiški. Užeikite į užkandinę ar įlipkite į metro vagoną ir šalia jūsų esantis asmuo užmegs su jumis pokalbį, įtrauks jus į savo kino filmą. Sakykite, ką norite, bet Niujorkas, Niujorkas yra toks geras, kad net buvo pavadintas dvigubai.