Orlandas, kuris yra vertas pasaulio teminių parkų sostinės vardo, yra mėgstama vieta, pritraukianti daugumą iš valstiją aplankančių 87 milijonų metinių lankytojų. Nors tai žavinga įmantrios fantazijos vieta, tačiau tai tik pradžia kelionės, kuri apima eko-nuotykius, ekspedicijas į laukinę gamtą bei užsiėmimus gamtoje - nuo kajakų ir dviračių iki žvejybos ir golfo. Kadangi pinigai čia uždirbami tenkinant mases, surasite daugybę prabangos viešbučiuose, spa ir restoranų.

Florida tikrai gali jus nustebinti: čia rasite seniausią Amerikos miestą (St. Augustine), turtingą Amerikos indėnų paveldą (ir Seminolų gentį), 20 amžiaus plėtros palikimą (Henrio Flaglerio geležinkelius) ir kosmoso tyrinėjimo namus (Kennedy Space Center). Čia taip pat ir Ringling cirko namai, kurie žada jums parodyti „Puikiausią šou žemėje“.

Yra dar viena priežastis, kodėl žmonės čia sugrįžta – pinigų vertė. Išlaidaudami savo kasmetinei dviejų – trijų savaičių kelionei, tikitės geros investicinės grąžos. Florida suteikia tinkamas, patikimas ir kokybiškas atostogas, o tai šiandieniniame kelionių pasaulyje tolygu garantijai.