Prabanga čia - stebėtinai įperkama. Mauricijus siūlo vienus geriausių vertės pasiūlymų regione. Raminančios britų kolonijinės epochos liekanos „Gymkhana Club“, arbatžolių plantacijos ir eismas kairiąja kelio puse, o gateaux piments ir dhal puri prekystaliai turguose, klubus judinantys sega pasirodymai ir visur esantis dronto atvaizdas suteikia egzotikos atspalvį.

Dėl daugybės vandens sporto rūšių, pasaulinio lygio spa, pirmarūšių golfo kursų ir gurmaniškos virtuvės sunku išeiti iš viešbučio, bet Mauricijuje yra daug ką pamatyti ir nuveikti – nuo prancūziškų kolonijinių namų ir vaizdingų gyvūnų parkų iki pasivaikščiojimų gamtoje, pasivažinėjimų keturračiais, nusileidimų lynu ir jodinėjimo arkliais.

Turizmo centras yra šiaurėje, aplink Grand Baie, kuriame yra didžiausia viešbučių ir paplūdimių bei pramogų koncentracija. Rytų pakrantė yra garsiausia, pasižyminti žinomiausiais viešbučiais ir be abejonės pačiais gražiausiais balto smėlio paplūdimių plotais.

Tuo tarpu lygūs, ramūs vakarų pakrantės paplūdimiai yra mėgstami šeimų. „Žalieji“ pietūs yra mažiau apgyvendinta, bet galbūt įdomesnė salos dalis. Pietryčiuose yra saujelė viešbučių, daugiau jų galima rasti pietvakariuose, įsispraudusių tarp ramių paplūdimių, netoli besidaužančių bangų ir pasivaikščiojimo takų ant viršūnėse.