Kaip taip atsitiko, kad gėrėte arbatą su kalviais, kepinote savo odą karštame hammam (saunoje) ir šokote pagal berberų muziką Djemaa el-Fna aikštėje?

Gurkšnodami kokteilį saulei leidžiantis ant 18 a. stogo viršaus, galėsite prisiminti tai, ką nuveikėte per visą dieną ir mintyse atkartoti visus smagius patyrimus. Ko gero, atmintyje iškils asilo traukiamas vežimas arba stebuklinga parduotuvėlė, kurią aptikote tarp kitų 3000 miesto klaidingų gatvelių, bet tai toli gražu jums nepaaiškins, kaip atsirado geležinis žibintas, chna tatuiruotė ir nauji įgūdžiai šokti šimį po apsilankymo Marakeše.

Kada geriausias metas vykti?

Vykti į Marakešą galima bet kuriuo metų laiku. Pavasarį ir rudenį geriausia susipažinti su miestu, nes tikrai bus saulėta ir puiki temperatūra (dienos šiltos, o naktys nėra labai vėsios).

Įpusėjus vasarai, dienos temperatūra gali siekti 38 °C. Be to, parduotuvės ir restoranai dažnai užsidaro ramadano mėnesį – rugpjūtį. Žiema gali būti visai šilta ir ganėtinai nedaug žmonių, tačiau vertėtų neužmiršti, kad temperatūra ypač nukrenta naktį.