Galima drąsiai sakyti, kad projekto „Keliauti vėl paprasta!“ laimėtoją Sniegą sėkmė aplankė net du kartus. Pirmąjį kartą – kuomet iš daugybės žaidime užsiregistravusių dalyvių būtent ji buvo išrinkta laimingąja, turėsiančia galimybę atostogauti visiškai nemokamai. Deja, pranešti geros žinios kelionių žurnalistui Orijui Gasanovui taip ir nepavyko – Sniega telefono ragelio nepakėlė, tad Orijui neliko nieko kito, tik ieškoti naujo žaidimo laimėtojo. Neįtikėtino atsitiktinumo dėka nepavyko prisiskambinti ir kitiems laimingiesiems, tad Sniegai sėkmė nusišypsojo dar kartą – pamačiusi praleistą skambutį, ji suskubo perskambinti ir išgirdo gerą žinią – jau rytoj jos laukia nemokama kelionė į Bulgariją!

Foto: Asmeninio albumo nuotr.

„Pildydama anketą tikrai nesitikėjau laimėti, tačiau dėl visa ko vyro paklausiau, ar išleistų, jei man pasisektų, – pasakoja pašnekovė ir prisipažįsta – radus praleistą skambutį mintis apie galimą laimėjimą vis tik sukirbėjo. – Kai paskambinusi išgirdau Orijaus balsą, visiškai pasimečiau ir negalėjau tuo patikėti. Tiesą sakant, patikėjau tik tuomet, kai jau įsėdau į lėktuvą.“

Apie žaidimą ir galimybę laimėti nemokamą kelionę Sniega sužinojo pamačiusi anketą Delfi.lt portale. Moteris juokiasi, kad loterijose jai sekasi ne ypatingai: nors yra pirkusi loterijos bilietų, dideliais laimėjimais pasigirti negali. O tokį prizą – nemokamą kelionę į Bulgariją – laimėjo pirmą kartą.

Foto: Asmeninio albumo nuotr.

„Su šeima mėgstame keliauti ir po užsienį, ir Lietuvoje. Čia dažniausiai keliaujame motociklu. O Bulgarijoje iki šiol nebuvo tekę lankytis. Tiesą sakant, ir minčių apie tai nebuvo“ – pasakoja pašnekovė ir prisipažįsta pandemijos metu kelionių tikrai išsiilgusi, tad jau šį rudenį ketinanti pakeliauti ir po Graikiją.

Besibaiminančius keliauti dėl pandemijos, Sniega nuramina: keliauti iš tiesų saugu. „Esu pasiskiepijusi, tad man keliauti paprasčiau, nes nebereikia prieš skrydį darytis testų. Oro uostose ir lėktuvuose keleiviams privaloma dėvėti kaukes, tad saugumu tikrai pasirūpinta, – pasakoja iš Bulgarijos vos prieš kelias dienas sugrįžusi lietuvė. – Pačioje Bulgarijoje kaukių dėvėjimas neprivalomas, čia gyventojai bei turistai jas dėvi savo nuožiūra. Mieste, kavinėse dauguma būna be jų.“

Foto: Asmeninio albumo nuotr.

Atskridusią į Bulgariją, Sniegą pasitiko Novaturo atstovė Lina, kuri išsamiai papasakojo apie šalį, čia laukiančius įspūdžius ir įvairias ekskursijas.

„Buvau apsistojusi 5 žvaigždučių „Sol Nessebar Palace“ viešbutyje, kuris pritaikytas ir šeimoms su vaikais. Jie čia gali džiaugtis įvairiomis atrakcijoms, vandens kalneliais, kartingais, vakarinėmis programomis. Net ir pačiame viešbutyje yra pastatyti vaikų žaidimams skirti automatai, yra įvairių mažiesiems skirtų pramogų, – pasakoja Bulgarijoje atostogavusi moteris. – Maistas viešbutyje taip pat puikus: nors pasirinkimas nėra itin didelis, viskas kokybiška ir labai skanu, o meniu galima rasti tiek tradicinių bulgariškų patiekalų, tiek visiems įprastų skonių.“

Foto: Asmeninio albumo nuotr.

Kelionės laimėtoja Sniega turėjo galimybę ilsėtis žavingame Burgase – antrame pagal dydį Juodosios jūros pakrantės mieste Bulgarijoje. Burgasas keliautojams patrauklus ne tik nuostabia jūros pakrante, bet ir išlikusia istorija. Miestas ir regionas siūlo įvairias turizmo galimybes, čia kasmet vyksta nacionalinės parodos ir tarptautiniai festivaliai.

Burgasas – žuvėdrų, kirų ir žuvies skanėstų miestas. Jūra čia yra nepaprastai skaidri ir rami, todėl šis vaizdingas smėlio paplūdimys puikiai tinka šeimoms su vaikais. Regiono provincija keliautojus vilioja neįkainojamais istoriniais paminklais ir plačia pakrantės zona, kuri dažnai tampa pagrindiniu atostogų kurortų pasirinkimu, o miestai savo paveldu.

Foto: Asmeninio albumo nuotr.

„Bulgarija turi labai gražius rožynus, saulėgrąžų laukus, Juodąją jūrą ir kalnus. Kontrastų mėgėjams ši šalis tikrai patiks ir nenuvils. Žinoma, privalumu keliautojams tampa ir nedidelės, visiems prieinamos kainos. Norintiems pakeliauti, Novaturas siūlo įvairias išvykstamąsias ekskursijas. Pati spėjau apsilankyti Balčiko sode, Kaliakros iškyšulyje, taip pat akmenų miške, aplankiau Nesebaro senąjį miestą, kuris yra įtrauktas į Unesco paveldą. Senamiestis – be galo jaukus ir gražus“ – apie žaidime „Keliauti vėl paprasta!“ laimėtos kelionės į Bulgariją įspūdžius pasakoja Sniega.