Maža to, Turkijos kurortuose bus teikiami ne tik pusryčiai, bet ir pietūs, vakarienė, nemokami gėrimai baruose ar užkandžiai dienos metu, SPA ir sporto paslaugos bei kitos viešbučiuose veikiančios pramogos.

„Turkijos turizmo industrija deda visas pastangas, siekdami susigrąžinti klientus, tad kainos yra ypatingos ir labai dėkingos visiems, norintiems šiemet ilsėtis joje. Tad tokios atostogos šiemet dviem kainuos iki devynių šimtų eurų, įskaitant skrydžius ar kelionę į viešbutį ir oro uostą namo“, – pranešime spaudai sako kelionių organizatoriaus „Tiketa Tour“ vadovas Gvidas Aukštuolis.

Tuo tarpu remiantis Booking.com duomenimis, sumokėjus beveik tiek pat kiek už savaitę Turkijoje – 479 eurus, Lietuvos pajūryje Palangoje klientai gaus dvi nakvynes su pusryčiais „Vanagupe Spa Resort“ ir galimybę naudotis SPA centru, už 694 eurų – dvi nakvynes „Palanga Life Balance SPA“ su pusryčiais ir teise pasinaudoti SPA centru. Dar viename, neseniai atidarytame penkių žvaigždučių viešbutyje „Amsterdam Plaza Hotel & SPA” Palangoje, už dvi nakvynes su pusryčiais ir SPA reiks sumokėti 458 eurus.

Tuo tarpu savaitės trukmės atostogos Antalijos „Q Premium Resort“ viešbutyje kainuoja – 746 eurus, „Lonicera Premium“ – 631 eurus ir „Noxinn Deluxe“ nuo 653 eurų.

Foča, Turkija

„Palangoje yra gerokai mažiau aukščiausius reitingus atitinkančių viešbučių, tad tai atsispindi ir jų kainose, itin sezono metu. Manau, kad pokyčiai netrukus atkeliaus ir į Lietuvą, o viešbučiai bus priversti siūlyti kur kas įdomesnius paslaugų paketus, tiek trukmės ar maitinimo atžvilgiu”, – sako didižiausios kelionių agenturos „West Express“ produktų skyriaus vadovė Laura Šepetienė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (106)