Čia pat, scenoje, garsieji „džiazmenai“ savo pavyzdžiu bei netikėtais muzikiniais sprendimais skatins jaunuosius muzikantus kurti bei improvizuoti.

Pasirodyme dalyvaus 7 vaikų ir jaunimo kolektyvai bei vokalistai:

– „Linksmasis Do“ ir Lina Jurevičiūtė (Vilnius)
– Modernaus dainavimo studija (Panevėžys)
– Rūdiškių vario ansamblis (Rūdiškės)
– Druskininkų džiazo trio (Druskininkai)
– Artūro Noviko vokalinis ansamblis „Jazz Island“ (Vilnius)
– LVJC vokalinė džiazo grupė „Kivi“ (Vilnius)
– LVJC jazz show choras „Tix“(Vilnius)

Jauniesiems džiazo atlikėjams improvizacijomis pritars „Saulės kliošo“ vokalistė Daiva Starinskaitė, „Anusausko trio“: pianistas Artūras Anusauskas, būgnininkas Darius Rudis ir bosistas Vytis Nivinskas. Taip pat saksofono virtuozas Danielius Praspaliauskis ir džiazo vokalistė Julija Jačėnatė, kuri, beje, bus ir „Baubo džiazo“ vedėja.

Pirmąjį kartą startuojančio „Baubo džiazo“ pirmtakai: tarptautinis festivalis „Junior Jazz“ ir respublikinis renginys „Velykų džiazas“. Šių festivalių organizatorės, LVJC Muzikinio ugdymo skyriaus vadovės Jolantos Markevičienės teigimu, „pajutome, kad vaikams galime duoti daugiau, nei paprastą pasirodymą scenoje. Suteikdami jiems galimybę atlikti džiazinius kūrinius kartu su profesionaliais muzikantais, skatiname jų kūrybiškumą (improvizaciją) bei aktyvų veiksmą scenoje, ugdome meilę džiaziniam žanrui bei pasitikėjimą savo sugebėjimais“. Bendras žvaigždžių ir vaikų pasirodymas žada staigmenų visiems: ir vaikams, ir žiūrovams.

Jaunatviška, kelias muzikų kartas įtraukianti „Baubo džiazo“ šventė skatina džiazinę kūrybą, improvizacijas bei praskaidrina rudenio rimtį.