E. Macaitis prisimins, kad nemaloni situacija jį ištiko tuomet, kai jis drausmino dūkstančius vaikus.

„Pastebėjau vaizdo kamerose, kad vaikai atbėgdavo (į tualetą) ir grįždavo atgal, tai supratau, kad ten vyksta kažkoks tai veiksmas ir tikrai nesitikėjau, kad būsiu aptaškytas“, - laidoje pasakos E. Macaitis.

Paaiškėjo, kad vienas vaikas buvo užsidaręs tualeto būdelėje, o kai direktorius bandė atidaryti duris – pajuto, kad ant jo galvos vienas iš vaikų pila neaiškų skystį.

„Aš pajutau, kai akis pradėjo graužti. Tai nėra švarus vanduo, kadangi tas berniukas mosikavo klozeto valymo šepečiu, aš pabeldžiau ir tuo metu lietutis nulijo tiesiai man ant galvos“, - laidoje kalbės Pajiešmių mokyklos vadovas.

Maža to, skystis ne tik graužė akis mokyklos vadovui, bet ir pradėjo veržtis į burną.

„Mano darbuotojai matė mano drabužius ir matė, kaip aš prausiausi, ir kaip grįžau į kabinetą, kaip nusirengiau. O dabar kalba visi, ar čia didelės fekalijos, ar mažos. Klozeto turinys yra klozeto turinys, ten tikrai nėra geriamas vanduo“, - sakys E. Macaitis.

Tačiau tai dar ne viskas. Apipiltas fekalijomis mokyklos vadovas pakėlė ranką prieš mokinį:

„Kai berniukas atidarė duris aš tiesiog nevaldingai būdamas efekto būsenoje pliaukštelėjau jam per veidą. Suprantu, kad jam pliaukštelėjau tik grįžęs į savo kabinetą, kada pradėjau valytis, truputį apsiraminau ir tik tada supratau“.

Visą reportažą žiūrėkite šį pirmadienio vakarą laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.