Pagal dabar paskelbtą „Ranking Web of World Universities“ reitingą Lietuvoje šiuo metu pirmauja Vilniaus universitetas (VU - 749 vieta pasaulio reitinge), antroje vietoje – Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU - 854 vieta pasaulio reitinge), trečioje vietoje – Kauno technologijos universitetas (KTU - 904 vieta pasaulio reitinge).

Paskelbtame 2013 m. sausio mėn. reitinge tarp Lietuvos universitetų didžiausią šuolį į viršų yra padaręs Mykolo Romerio universitetas. Jis pakilo daugiau nei per 1300 pozicijų (1915 vieta pasaulio retinge). VU iš 593 nukrito į 749 vietą, KTU - iš 617 į 904, VGTU - iš 696 į 854 vietą.

Tai patvirtina ir "Ranking Web of World Universities" skelbiama Universitetų tinklalapių statistika, kuri remiasi svetainės Alexa.com duomenimis.

„Jau pats šio reitingo pavadinimas - "Webometrics" leidžia suprasti, kad vertinama tai, kaip universitetai atrodo ir veikia interneto erdvėje. Mūsų universitetas keitė interneto adresą, tad tam tikro laikotarpio pasiekimai tiesiog būdavo nevertinami. Šio reitingo metodikoje vis didesnį svorį įgauna universitetų interneto svetainės lankomumas, todėl mūsų rezultatai ateityje tik gerės: www.mruni.eu jau ne pirmi metai yra lankomiausias ne tik tarp Lietuvos, bet ir tarp Baltijos valstybių universitetų. 2013 sausio 14 d. fiksavome rekordinį apsilankymų skaičių – virš 28 000 per dieną“, - pranešime spaudai sako MRU plėtros prorektorius dr. Stasys Vaitkevičius.