Šiandienos horoskopas

 • Avinas(03.21 - 04.20)

  Produktyvi diena savarankiškiems, dalykiškiems žmonėms, ypač jei galvojama apie karjeros perspektyvas, verslo partnerystę. Jeigu jums dabar pavyks išsilaikyti prieš konkurentus ar nepatenkintus kolegas, pasijusite gana tvirtai.

 • Jautis(04.21 - 05.20)

  Šiandien nusiteikite dalykiniams pokalbiams, vizitams pas valdininkus. Tiktų ieškoti reikalingos informacijos, įtemptai pasimokyti ir padirbėti. Pravartu bendrauti su specialistais, konsultuotis.

 • Dvyniai(05.22 - 06.21)

  Diena bus gana įtempta. Regis, turėsite nenumatytų išlaidų ar reikalų su mokesčiais, investicijomis, draudimu, paveldėjimu, alimentais. Pravartu peržiūrėti dokumentus ir įvesti reikiamą tvarką tiek juose, tiek darbo aplinkoje, santykiuose.

 • Vėžys(06.22 - 07.22)

  Šiandien nieko gero nesitikėkite, jei vengiate įsipareigojimų ir patys nerodote nuoširdaus geranoriškumo, palankumo. Galbūt teks susitaikyti su nutrūkusiu ryšiu ar pan. Geriau seksis, jei mokate eiti į kompromisus, toleruoti kitokią nuomonę.

 • Liūtas(07.23 - 08.23)

  Šiandieną turėtumėte aiškiau pajusti, kuo derėtų užsiimti, kam nepristigsite jėgų bei galimybių. Būsite pedantiški, pastabūs detalėms. Išrankiai vertinsite savo ir aplinkinių išvaizdą, darbo kokybę. Galite prisiimti nelengvą įsipareigojimą.

 • Mergelė(08.24 - 09.23)

  Savo veiklos rezultatais, išryškėjusiomis savybėmis ar tikslais jus gali nustebinti vaikai arba mylimas žmogus. Jums gali tekti atsakingiau vykdyti tėviškas ar pedagogines pareigas. Vakare verčiau nepasiduokite abejotinoms pagundoms.

 • Svarstyklės(09.24 - 10.23)

  Šiandien pravartu užsiimti praktiniais šeimos reikalais. Visgi iš artimų žmonių galite sulaukti priekaištų, kad jums per mažai rūpi jų emocinės, psichologinės problemos. Regis, pagyvenusiam artimajam išties reikia pagalbos.

 • Skorpionas(10.24 - 11.22)

  Aktualūs bus reikalai, susiję su žiniasklaida, mokslu, ryšiais, reklama. Siekite konkretumo, tikslumo. Galbūt sulauksite žinučių apie giminaičių, draugų aktualijas. Tinkamai bendraukite, nes, kaip šauksite, taip jums ir atsilieps.

 • Šaulys(11.23 - 12.22)

  Būsite nusiteikę siekti materialinio ir kitokio stabilumo, sutvarkyti dokumentus, deklaruoti pajamas. Jeigu mėginsite įsidarbinti, turėtų pasisekti. Galbūt gausite naudingą patarimą.

 • Ožiaragis(12.23 - 01.20)

  Galimi susitikimai su oficialiais veikėjais, politikais. Apskritai situacija reikalaus tvirtumo. Taps akivaizdu, kad reikia sukonkretinti reikalus ir ryšius. Tai pareikalaus didelio jėgų įtempimo, bet pagaliau pavyks viską sustatyti į savo vietas.

 • Vandenis(01.21 - 02.19)

  Šiandien galite lengvai prarasti realybės jausmą arba panirti į pesimizmo debesį. Nerimausite dėl sveikatos ir kitų gyvenimo iššūkių. Stenkitės išsaugoti emocinę pusiausvyrą. Nesiremkite nepatikrintais faktais, virtualiomis paskalomis.

 • Žuvys(02.20 - 03.20)

  Regis, susitikimai, pokalbiai su draugais, pažįstamais jums suteiks svarbių žinių. Kita vertus, kils ir dilemų, ypač jei jūsų bus prašoma dėl kažko įsipareigoti, prisijungti prie tam tikros grupės ar veiklos.