Tadas Vidmantas savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pirmadienio rytą paskelbė žinutę, kurioje pasidalino savaitgalio nuotykiais. Vienas jų – nemalonus incidentas Klaipėdos klube. „Griūdamas bandžiau sugalvoti už ką gaunu. Apmaudžiausia būtų gauti už nieką. Nugriuvęs tikėjausi, kad už pirmą „Gautą iškvietimą“. Rašė vienas po filmo žinutę, kad duos. Būtų garbingas, žodžio žmogus, jei tikrai būtų buvęs tas pats“, – rašė T. Vidmantas. Tačiau vėliau komentare režisierius prasitarė, konfliktas kilo dėl to, kad šoko su užpuoliko mergina.

Paprastai konfliktinių situacijų sėkmingai išvengiantis T. Vidmantas tokius nuotykius dalinai sieja su juodąja komedija „Gautas iškvietimas“. „Pirmosios dalies filmavimo metu buvau sulaikytas policijos pareigūnų, lankiausi nuovadoje. Šį kartą atvirkščiai – pats tapau nukentėjusiuoju. Pareigūnų nekviečiau, garantuoju, kad jiems tą naktį buvo svarbesnių darbų. Jei surasiu, kas mane pavaišino mėlyne, tikrai nusiųsiu savo svajonių ekipažą: Kobretį, Bronsoną ir naujame filme pasirodysiantį Dariušą Plycikiną.“ – juokavo režisierius. Jis taip pat patarė kitiems vyrams. „Nekartokit mano klaidos – neužtenka, kad žmona neprieštarauja, reikia dar atsiklausti moterų, ar jos be savo bulviagalvių atėjo“, – socialiniame tinkle rašė T. Vidmantas.

Nors klube nukentėjo Tadas Vidmantas, o apsauga užpuoliką greitai išprašė iš patalpų, kažkodėl vėliau buvo išprašytas ir pats Tadas. „Nustebino keistas apsaugos darbuotojų elgesys. Po incidento pats priėjau prie apsaugos darbuotojo, papasakojau, kad buvau užpultas. Į tai apsauginis sureagavo ne visai adekvačiai – norėjo ir mane išmesti lauk už „konfliktą“. Todėl ir nemėgstu naktinių klubų, o į juos vaikštau itin retai“, – pasakojo režisierius, netrukus pristatysiantis naują „Gautas iškvietimas“ dalį.