Anglų „Premier“ lygoje žaidžiantis klubas šeimininkams greitai įmušė pirmą įvartį, o 25-ąją pirmo kėlinio minutę sulaukė netikėtos dovanėlės iš Minesotos „United“ vartininko Sammy Ndjocko.

Po nesėkmingos „AFC Bournemouth“ atakos vartininkas savo baudos aikštelėje pagavo kamuolį ir ranka norėjo jį perduoti komandos draugams, tačiau išmestas kamuolys ore nubrėžė neįtikėtiną trajektoriją ir atsidūrė Sammy Ndjocko vartuose, taip padvigubindamas britų futbolo klubo persvarą. Po šio akibrokšto Minesotos „United“ komanda nebeatsigavo ir rungtynes pralaimėjo rezultatu 0:4.

Po rungtynių komandos atstovas socialiniame tinkle paaiškino, kaip Sammy Ndjockui „pavyko“ įsimesti kamuolį į vartus. Pasirodo, vartininkas, likus pusvalandžiui iki rungtynių, visada valgo sumuštinius su uogiene. „Jos likučiai, matyt, liko ant vartininko pirštinių“, - aiškino klubo atstovas.

Nelemtas autoįvartis – rungtynių santraukoje (žiūrėti nuo 2.20).