Leidinys „Vokrug sveta“ apžvelgė brangiausius kadrus, už kuriuos savo laiku milijoniniais tiražais leidžiamų žurnalų savininkai sumokėjo pasakiškus pinigus. Dauguma jų šiandien nusižengtų įstatymui.

6 milijonus dolerių uždirbo kadras, kuriame princesė Diana ir jos draugas Dodi Al Fayedas įamžinti jachtoje San Tropeze (1997 metai). Nuotrauka tapo pirmuoju Dianos ir verslininko romano įrodymu.

Pusantro milijono uždirbo vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas fotomodeliui Annai Nicole Smith daromas dirbtinis kvėpavimas ir širdies masažas (2007 metų vasario 7 d.). Tokia pačia suma buvo įvertinta nuotrauka, kurioje užfiksuotas Annos Nicole Smith kūnas lavono maiše. Ją nesigėdydamas publikavo pagarsėjęs amerikiečių bulvarinis leidinys „National Enquirer“.

1,4 mln. dolerių uždirbo italo Tazio Sekkyaroli nuotrauka - joje Egipto karalius Farukas Romos kavinėje „Cafe de Paris“ kumščiais užsipuolė paparacį. T. Sekkyaroli tapo filmo „La dolce vita“ herojaus prototipu – fotografu, kurio pavardė Paparazzi davė vardą šiai profesijai. Tai buvo šlovingi 1958 metai.

Nuotrauka, kurioje įamžinta iki pusės nuoga Jacqueline Kennedy Onassis, jos autoriui uždirbo 1,2 milijono dolerių. 1970 metais Ronaldas Galella, kuris yra laikomas paparacių žanro Amerikoje protėviu, prasmuko į privačią salą, užsidėjo sombrero, prisiklijavo ūsus ir vaidindamas meksikietį sodininką, nufotografavo buvusią pirmąją ledi fotoaparatu, kuris buvo paslėptas mašinoje. Jacqueline fotografą padavė į teismą už įsiveržimą į privatų gyvenimą ir priekabiavimą. Ronaldui buvo uždrausta artintis prie jos iki pat gyvenimo pabaigos.

1,1 milijono dolerių uždirbo pora fotografijų, kuriose užfiksuoti mašinoje esantys Monako princesė Caroline su tenisininku argentiniečiu Guillermo Vilas (1982 metai).

1 milijonas dolerių – tokia suma buvo įvertinta pirmoji Gwyneth Paltrow dukros fotografija (2004 m.). Kadrą užfiksavo vienas skandalingiausių paparacių Niujorke Steve'as Sandas. Jis užsiminė, jog Gwyneth pati prasitarė jam, kur jis vaikštinės su vaiku. Už tai tariamai Steve'as pasidalino su ja honoraru.

Puse milijono dolerių uždirbo nuotrauka, kurioje užfiksuota galvą plikai nusiskutusi Britney Spears. Dainininkė nusiskuto prieš tai, kai pradėjo gydytis nuo alkoholizmo 2007 metais.

Tris šimtus tūkstančių JAV dolerių buvo sumokėta už nuotrauka, kurioje Kate Moss uosto kokainą su savo vaikinu Pete'u Doherty. Iškart po nuotraukos paviešinimo (2005 metų rugsėjį), „Chanel“ ir „Burberry“ nutraukė kontraktus su modeliu, o Kate privalėjo atlikti gydymo nuo narkomanijos kursą.