Klausite, kaip viskas prasidėjo? Dizainerės atviros: „Turėjome ritualą bent kartą per mėnesį susitikti išgerti kavos ir paplepėti, na, o vienas iš tų ritualų buvo lemtingas. Vartydamos „Vogue“ ir gerdamos n – tąjį latte puodelį, sumąstėme pačios pabandyti sukurti mini kolekciją.“ Sakoma, kartą paragavus – negali sustot. Monika ir Kotryna tai tik patvirtina, pristatydamos savo naująją kolekciją „Queen ir gatvėje – queen“. Apie tai, kaip ji gimė, kuo bus ypatinga ir ką merginos patiria kaskart siekdamos tikslų – tiesiai iš kūrėjų lūpų.

Foto: Asmeninio albumo nuotr.

Neeilinis gimtadienis, motyvacija ir nuolat augantis klientų skaičius

– Neseniai atšventėte savo prekinio ženklo gyvavimo metines, trumpai prisiminkite tuos metus, kokie jie buvo?

–Praėjusius metus prisiminus, norisi tik šypsotis ir dėkoti už viską, kas buvo. O augantis klientų ir gerbėjų ratas tik įrodo, kad judame teisinga linkme.

– Ar visi šie įvykiai ir įkvėpė suorganizuoti tokį renginį gimtadienio proga?

– Taip, norėjosi padėkoti draugams, šeimai ir klientams, o kartu ir pasidžiaugti už „MK drama queen“, nes drąsiai galime teigti, kad be dramistų ir mus palaikančių žmonių, nebūtų ir mūsų. Tai puikiai įrodė ir pati gimtadienio šventė, kurios metu, dėka susisirinkusių žmonių, jautėmės kaip tikros „queens”. Sulaukėme tiek daug gražių ir nuoširdžių sveikinimų, kad ateinantiems metams pozityvo pasikrovėm su kaupu.

– Kodėl nusprendėte parodyti svečiams mini spektaklį, o ne tiesiog kolekcijos pristatymą? Jums nesvetima režisūra?

– Jau vien mūsų pavadinimas „reikalauja” dramos, o ne įprasto podiumo. Galime džiaugtis, kad su profesionalų komanda mums tai pavyko įgyvendinti. Tą vakarą modeliai virto šachmatų figūromis ir žiūrovus neabejotinai nustebino savo teatraliniais sugebėjimais.

Foto: Asmeninio albumo nuotr.

– Kokius etapus teko pereiti užkariaujant klienčių širdis?

– Tiesiog pasinėrėme į mylimą veiklą ir kūrėme. Pirmiausia tai, kas patiktų pačioms. O nuoširdų darbą bei bendravimą su laiku pastebėjo bei įvertino klientės.

– Šiuo metu daug jaunų merginų vadina save dizainerėmis. Kuo šioje masėje kūrėjų išsiskiriate jūs?

– Sunku pačioms atsakyti į tokį klausimą, tačiau tikimės, kad iš kitų išsiskiriame savo braižu, estetika bei modernia klasika. Labiausiai motyvuoja aplinka ir žmonės, kurie skatina ir vertina mūsų kūrybą.

– Kas labiausiai motyvuoja kuriant? Gal turite dizainerį, iš kurio mokotės?

– Jau esame minėjusios, kad iš Lietuvos dizainerių labiausiai sektinas pavyzdys ir, galima teigti, mūsų mados ikona yra Juozas Statkevičius. O iš užsienio yra galybė dizainerių, kurių braižai artimi mūsų širdims. Vien tokie „mados Dievai” kaip Coco Chanel, Valentino Garavani, Alexander McQueen, Karl Lagerfeld ir naujasis “dievukas” Olivier Roustening žavi ir įkvepia ne tik savo kūryba, bet ir kaip asmenybės.

– Kaip jūsų kasdienybę paveikia mada?

– Mada yra jausmas, kurį kuriame iš savo išgyvenimų, o veikia viskas… Matytas spektaklis, žiūrėtas filmas, aplankyta šalis. Mada – mūsų gyvenimų atspindys. Nuoširdžiai tikime, jog svajonės turi savybę išsipildyti, tad jų neskaičiuojame ir apie jas itin daug negalvojame. Tiksliau tariant, pasitelkusios ryžtą ir darbą tiesiog siekiame jas paversti įgyvendinamais tikslais, o įgyvendinus siekti naujų,

Foto: Asmeninio albumo nuotr.

– Gal skaičiavote, kiek svajonių išpildėte per šiuos tikrai sėkmingus pirmuosius metus?

– Kolekcijos, nuotakos ir kiti individualūs užsakymai. Galime tik pasidžiaugti, kad užsakymų turime net ateinančiam rudeniui.

Nauja kolekcija ir nesibaigiančios svajonės

– Koks jūsų planas nr. 1 šiuo metu?

c Neabejotinai, tai naujoji „Queen ir gatvėje – queen“ („Karalienė ir gatvėje – karalienė“) kolekcija, kurioje liksime ištikimos sau – savo spalvų gamai ir savo braižui. Vėl vyraus mūsų dievinami juodi, pilki bei pasteliniai atspalviai. Juos atskleisime moderniai ir su lengvu klasikos prieskoniu. Žinoma, kaip ir skelbia mūsų šūkis: „Su meile ir be dramų“!

–Tik tiek apie naujienas?

– Savąjį vasaros kozirį vis dar laikome paslaptyje ir išduoti galime tik tiek, kad kolekcijoje vyraus natūralūs audiniai, kaip minėjome, „MK drama queen“ mėgstamos spalvos, o kulminacijai pristatysime ir vienetinę rankų darbo nuotakos suknelę. Ši idėja kilo dirbant su nuostabia komanda, tai itin vertinamu lietuvių prekiniu ženklu „D.efect“ bei jo dizainere Egle. Būtent šio ženklo audiniai suteiks „gaivumo“ mūsų vasaros kolekcijai. Galima teigti, kad kolekcija bus pereinamoji.

– Vestuvinė suknelė – nemažas žingsnis į priekį, užtenka drąsos?

– Šiais metais tarp individualių užsakymų turime ir gausų būrį nuotakų, tad nėra kur dingti. Žinoma, tai verčia stipriai pasitempti, nes tą dieną kiekviena iš mūsų nori jaustis ir atrodyti kaip tik tikra karalienė. Už šį žingsnį taip pat esame dėkingos „Dega rūtos“ kolektyvui. Būtent šios merginos, pastebėjusios mūsų kurtas sukneles pamergėms, kurias iki šiol laikome praėjusios vasaros top’u, pasiūlė mums ir padrąsino šiemet sukurti pirmąją nuotakos suknelę.

– Ar nebuvo akimirkų, kai norėjosi viską mesti ir imtis kitos, mažiau kūrybiškumo ir atsidavimo reikalaujančios veiklos?

– Atvirkščiai... Metų bėgyje atsisakėme kitų veiklų, darbų, kurie nebuvo susiję su mada bei kūryba, nes „MK drama queen“ auga, o dirbti mados industrijoje – vienas malonumas. Kaip kartais pajuokaujame: jei reiks ir studijoje nakvosime, kad tik kūryba neapleistų.

– Kaip įsivaizduojate savo gyvenimą po penkių metų?

– Jei kalbame apie darbo sritį, tai įsivaizduojame tokį pat nerealų... Kupiną idėjų ir darbų, kuriems, kaip visuomet, atiduotume daugiau nei 100 procentų savęs.

– Ko palinkėsite sau ir savo klientėms, tikinčiomis jūsų ateitimi?

– Sau, tai nenustoti augti ir tobulėti, o bendrai kiekvienam žmogui palinkėtume gyvenime svajoti ir ieškoti savojo kelio, kuriame galėtų realizuoti save, kiek leidžia talentas ir galimybės. Mat, kai darbas yra malonumas, tai ir gyvenime kiekviena diena tampa švente, o kuo daugiau laimingų ir besišypsančių žmonių aplinkui, tuo ir pasaulis gražesnis.

Foto: Asmeninio albumo nuotr.