Pradėkite nuo apatinių

Dėvėkite apatinius, kurie šiek tiek „prilaiko“. Venkite itin atvirų maudymosi kostiumėlių. Rinkitės tokius apatinius, kurie šiek tiek „prilaikys“ jūsų užpakaliuką, šlaunis ar pilvą.

Labai svarbu rinktis tinkamo dydžio apatinius ar maudymosi kostiumėlius. Jei dėvėsite per mažą apatinį trikotažą, jis „išspaus“ riebaliukus. Tinkamo dydžio liemenėlė ne tik tinkamai laikys krutinę, bet ir padailins jūsų taliją.

Venkite apkritusių drabužių

Dauguma viršsvorio turinčių žmonių renkasi nukarusius, perdidelius drabužius. Tai yra viena iš didžiausių stiliaus klaidų. Ironiška, tačiau apkritę drabužiai tinka tik tikrai liekniems.

Dėvėkite tinkamo dydžio drabužius, nes apkritę, per dideli rūbai pridės papildomų kilogramų. Vietoj sunkių, rinkitės lengvai krentančias medžiagas. Drabužis neturi būti aptemptas, tačiau turi dailiai kristi jūsų figūra.

Prisiminkite juodą spalvą

Juoda spalva vasara tikrai nėra pati populiariausia, tačiau ji tikrai plonina. Visiškai juodai regtis nereikia. Lieknos figūros įspūdį lengvai sukursite pasirinkę juodas kelnias ar tiesų sijoną ir spalvotą palaidinę. Būtinai įsigykite tamsius džinsus. Reikia paminėti, kad lieknina visos tamsios, sodrios spalvos.

Raštai, formos ir linijos

Įsigykite raštuotų drabužių. Skirtingi raštai ir ornamentai nukreipia dėmesi nuo jūsų figūros vingių. Į raštuotą audinį žiūrinčios akys sunkiai koncentruoja vaizdą, todėl greičiausiai sunkiai pastebės ir jūsų papildomus kilogramus.

Dėvėkite drabužius su V formos iškirpte, nes optiškai ji prailgina taliją. Tuo pačiu, venkite uždarų, griežto horizontalaus kirpimo apykaklių. Tokios apykaklės platina pečių liniją.

Horizontaliai dryžuoti drabužiai optiškai platina. Tačiau būtinai įsigykite vertikaliia dryžuotų drabužių, kurie sukuria lieknumo iliuziją.

Foto: style.com

Batai

Dėvėkite aukštakulnius. Aukštakulniai figūrai visada prideda gracijos. Net ir neaukštas bato kulniukas figūrai suteiks lieknumo įspūdį. Tačiau venkite batelių su dirželiais per kulkšnis, nes jie optiškai storina kojas.

Nukreipkite dėmesį

Nebijokite ryškių spalvų lūpdažių. Taip žmonės dėmesį sutelks į jūsų veidą, o ne figūrą.

Stilingai apsikirpkite. Su kirpėju pasikonsultuokite, kokia šukuosena prailgintų jūsų kaklą bei veidą.

Puoškitės aksesuarais, nes jie taip pat nukreips dėmesį nuo apvalumų. Tačiau aksesuarų niekada nedėkite ant problematiškų figūros vietų, nes tai tik atkreips į jas dėmesį.