„Lietuvos gatvės pilnos nuolat skubančių žmonių. Ne kur kitur, o būtent gatvėje svarbiausia – patogi avalynė. Dauguma dizainerių kuria tokią avalynę, kuri skirta tik vakarėliams ar kelių valandų avėjimui – su aukštomis pakulnėmis ar tokiais techniniais sprendimais, kurie avalynę padaro netinkamą kasdieniniam avėjimui.

Man svarbiausia, kad mano kuriama avalynė būtų ne tik išskirtinė, bet ir itin patogi, kad ja žmonės galėtų džiaugtis ne tik avėdami per šventes, bet ir kasdien įveikdami savo įprastus atstumus. Stilingumas ir išskirtinumas yra kuriamas kasdien, o jis pirmiausia prasideda nuo avalynės, tad ir pristatau šį kartą kolekciją „Gatvė“. Ko gero, galima sakyti, kad tai batai, nuo kurių prasideda šios dienos gatvės mada“, - sako Ž. Maslauskas.

Foto: G.Minelgaitės nuotr.

Kolekcijos „Gatvė“ moterims skirti batų modeliai pagaminti su ypač patogia platforma, pagaminta itin ilgo proceso metu – gumą sluoksniuojant rankomis, o vyriška avalynė, kuri šį kartą netradiciškai sudaro didžiąją kolekcijos dalį, sukurta naudojant lietus vientisos gumos masės padus.

„Toks sprendimas užtikrino pagrindinį šios kolekcijos kūrimo tikslą – kiekviena avalynės pora užtikrina, kad vaikščiojimas avint ja bus itin minkštas ir patogus. Tokiu būdu pavyko išgauti patogumo ir elegancijos bei jaunatviškumo derinį“, - sako Ž. Maslauskas.

Pasak dizainerio, visi naujosios kolekcijos batų modeliai galėtų būti pritaikyti ir ortopedines problemas turintiems žmonėms. Taip Ž. Maslauskas paneigia stereotipą, kad problemų dėl kojų turintys žmonės neva negali avėti gražių, patogių batų.

„Gatvės“ kolekcijos modelius vienija užtrauktukai, siuvinėjimas bei aulų dygsniavimas.

Pernai Ž. Maslauskas pristatė avalynės kolekciją „Komfortas“. Ankstesnės jo kolekcijos – „Transformacija“ ir „Galimybė“.

Tapk DELFI Gyvenimo draugu „Facebook“ ir sek naujienas ant savo sienos!