Gruodžio mėnesį visur vyrauja kalėdinė nuotaika, kuri lyg virusas užkrečia ir skatina mus puošti ne tik savo darbo ir namų aplinką, bet ir puoštis patiems. Šiuo šventiniu laikotarpiu kūrybinė erdvė yra labai plati, daug galimybių ir beveik nėra jokių apribojimų. Svarbiausia - nebijoti eksperimentuoti, atrodyti ekstravagantiškai ar net iššaukiančiai. Juk šios šventės - puiki proga apsirengti, pasidažyti ar susišukuoti kitaip nei Jums įprasta - aplinkiniai reaguos daug palankiau, o ir kritikos sulauksite daug mažiau.

Foto: Organizatorių nuotr.

Šiais metais kaip niekada madingas septinto dešimtmečio stilius - mini sijonai, trapecijos siluetai ir paltukai. Labai stilingai atrodysite su margaspalviu, ekstravagantišku, o gal net ekletišku kailiu ar kailiniais. Spalvos vyrauja nuo metalo iki įvairių atspalvių tarp pilkos ir rožinės, o madingi geometriniai - optiniai raštai dažniausiai iš ryškių arba monochrominių spalvų.

„Per Šv. Kalėdas madingi pončai, didesnio dydžio megztukai, bei paltukai, tad galite laisvai džiaugtis kalėdinio stalo gėrybėmis“,- juokiasi „Murmurmur“ dizainerė Rūta Čepytė. Pasak Rūtos, savo aprangoje privalu turėti šiek tiek skaidraus audinio, bei įvesti militaristinio štricho, kuris, galima sakyti, ir vėl arba vis dar ant bangos. Plunksnos detalė kailiniuose ar paltukuose - taip pat labai svarbi.

Foto: Organizatorių nuotr.

Šukuosenų ir makiažo tendencijose atsiskleis septintojo ir aštuntojo dešimtmečio akcentai. Retro stilius šventiniu laikotarpiu, kaip ir kiekvienais metais, vis dar išlieka ypač madingas. „Šventiniu laikotarpiu labai populiarus ir Holivudinis įvaizdis: holivudinės garbanos ir ryškios lūpos“,- teigia grožio salono „Greenas“ kūrybos vadovė O. Wiseman.

Pasak Olgos, per šias šventes siūlomas meninis makiažas, idėjų reikia semtis iš ankstesnių dešimtmečių ir svarbiausia - nebijoti blizgučių. Norinčioms atrodyti originaliau, stilistė siūlo remtis 2015 metų mados pasaulio tendencijomis ir plaukus surišti į uodegą, kasą ar kuoduką bei nepamiršti plaukų aksesuarų: lankelių, gėlių, plunksnų, įvairių segtukų.

Foto: Organizatorių nuotr.

Didžiausiu galvos skausmu moterims tampa užduotis pasipuošti darbo vakarėliui. Kaip pasipuošti, kad atrodytumėte stilingai, pastebėta kolegų bei viršininko? Specialistai pataria kreiptis į profesionalus. Juk kalėdinis įmonės vakarėlis - puiki proga pasirodyti kitame amplua ir atsiskleisti visu gražumu.

„Viskas priklauso nuo įmonės vakarėlių temos. Šiais metais itin populiari retro tema, tačiau vieną klientę puošėme ir tokiai temai, kaip „Hugo Boss, bet ne boss“. Tokiais atvejais įvaizdį sukurti kiek sunkiau, bet svarbiausia - kūrybiškumas. Vienos klientės viršininkui taip patiko mūsų sukurtas retro įvaizdis, jog prasitarė, kad norėtų ją matyti su tokia šukuosena kiekvieną darbo dieną“,- šypsosi O. Wiseman.

Foto: Organizatorių nuotr.

Kalėdinio įmonės vakarėlio apranga turėtų taip pat atspindėti tematiką. Viskas priklauso nuo Jūsų kūrybiškumo, finansinių galimybių ir figūros formų.

„Šie metai labai dėkingi toms, kurios mėgsta kostiumėlius. Madingi įvairių spalvų, bei kirpimų. Galite idėjų semtis ir iš septintojo dešimtmečio, nes trapecijos formų siluetai taip pat labai tiks įmonės vakarėliui“,- pataria dizainerė Rūta. Pagrindiniai patarimai būtų per daug neapsinuoginti, apsirengti patogiai ir nelįsti į per mažus drabužių dydžius. Pasak dizainerės, svarbiausias patarimas - „mažiau yra daugiau“, tuomet „neprašausite pro šalį“.

Foto: Organizatorių nuotr.

2015 metai - žaliosios ožkos metai. Pasak, astrologės Saulės - žalią ožką reikėtų pasitikti ypatingai šventiškai, kaip „Rio“ karnavalą. „Kad 2015 metais pritrauktumėte sėkmę, Jūsų apranga turėtų būti originali, išsiskirianti ar net karnavalinė, su blizgučiais ar kitais prabangos elementais“,- teigia Saulė.

Ožka palankesnė kūrybinei madai, tad galite dėvėti kaukes, ar teatrališkus kostiumus, tačiau reikia įsidėmėti, jog įvaizdis turi būti sukurtas pasitelkiant humorą, efektingai ir nestandartiškai. Nebijokite atidengti šiek tiek kūno ir avėkite originalią avalynę. Astrologė pataria pasipuošti auksiniais arba autoriniais papuošalais. Dar geriau, jeigu jie būtų dideli, įspūdingi, savos gamybos, o ypač ant kaklo. Vyrai turėtų išsiskirti kūrybišku kirpimu ar šukuosena, o moterys – ryškiu galvos apdangalu, patrauklia plaukų spalva, scenine šukuosena ar ryškiu veido makiažu.

Foto: Organizatorių nuotr.

Dizainerė Rūta per naujuosius metus kviečia išlįsti visas princeses ir karalienes iš savo pilių, nes šį vakarą bus stilinga viskas, kas susiję su magija ir pasakomis, tad apsiaustas būtų nuostabus vakaro akcentas. Mažiau romantiškoms bei drąsioms moterims R. Čepytė siūlo pasipuošti perregimo audinio drabužiais ir primena, jog metalas vis dar karaliauja - įvairių metalo atspalvių drabužiai, jų detalės bei aksesuarai naujųjų metų naktį atrodys itin stilingai.

Kad 2015- žalios ožkos metai, būtų sėkmingi, grožio salono komanda naujųjų metų vakarą pataria kaip atspirties tašką imti žalią, mėlynas spalvas.

„Tai gali būti nebūtinai drabužis ar aksesuaras, galima šiomis spalvomis pasidažyti akis derinant sidabro ar aukso spalvas. Ne tokioms drąsioms moterims patarčiau tiesiog pravesti akių vokų kontūrą mėlynos ar turkio spalvos pieštuku“,- dalinasi patarimais stilistė Vika Parurytė-Vaineikienė. Ypač stilingai atrodysite pasidažiusi lūpas tamsiai raudonos, rudos ar bordo spalvos lūpdažiu, akis paryškinusi dūminiu makiažu.

Foto: Organizatorių nuotr.

„Esu sužavėta neįprastu plaukų „pasukimu“ ir makiažu, paryškinančiu mano bruožus. Po sukurto šventinio įvaizdžio dingo mano įprastas kuklumas, tiesiog supratau, kad atrodau fantastiškai",- teigė atlikėja - renginių organizatorė Saulenė Chlevickaitė. Naujųjų metų naktį šukuosena galėtų būti iš smulkių garbanėlių ar bangelių, kas primintų ožkos kailiuką, vilną. „Atrodžiau sau gana neįprastai, tačiau šukuosena - nereali",- džiaugėsi sukurto šventinio įvaizdžio rezultatu televizijos „Šok su manimi“ projekto dalyvė Monika Šalčiūtė.