Moteriškos linijos dizainerė Kristina Kalinauskaitė ir vyriško klasikinio kostiumo meistras Andrius Sergejenko šios kolekcijos idėjiniais akcentais laiko optimistišką pavasario nuotaiką bei „augimo” idėją.

„Mūsų kūryboje ši kolekcija tikrai išskirtinė tuo, jog joje šiam sezonui pasiūlėme daug ryškių spalvų, tačiau tokių, kurios gali būti stilingai derinamos viena su kita. Todėl dauguma modelių yra išskaidyti į viršutines ir apatines dalis tam, kad galima būtų įvairiai komplektuoti ne tik skirtingus drabužius, bet ir audinius bei spalvas”, - pasakojo moteriškos linijos dizainerė Kristina Kalinauskaitė.

Foto: D.Babravičiūtės nuotr.

Natūralios medvilnės bei plazdančio šilko drabužiai šioje kolekcijoje buvo dekoruoti sparnuotais pievų gyventojų motyvais: laumžirgiais, drugeliais ir karkvabaliais, kurie yra išpjaustyti lazeriu arba matomi audinių raštuose. Be to, visiška naujovė dizainerių kūryboje yra švarkeliai iš natūralios odos ir trijų modelių avalynė.

„Spalvomis, audiniais ir faktūromis siekiame perteikti optimistišką, pavasarišką nuotaiką bei „augimo” koncepciją, su kuria dėmesį telkiame į tai, kaip kiekvienam žmogui svarbu individualiai rinktis ir augti, kūrybiškai tobulėti pačiam kompletuojantis įvairius įvaizdžius”, - pasakojo K. Kalinauskaitė.

Foto: D.Babravičiūtės nuotr.

„Kristi Andress” ženklas žymi dviejų talentingų dizainerių – Kristinos Kalinauskaitės ir Andriaus Sergejenko – sukurtus drabužius ir aksesuarus, kuriuose derinamos modernios technologijos ir rankų darbo tradicijos.

K. Kalinauskaitė yra moteriškosios linijos dizainerė, kurios kurti drabužiai kabo ne vienos žymios moters spintoje. Klasikinių siluetų, švelnių linijų, elegantiški, moterišką grožį pabrėžiantys modeliai siuvami iš išskirtinai kokybiškų audinių bei vadovaujantis paskutinių mados tendencijų pojūčiu.

Foto: D.Babravičiūtės nuotr.

A. Sergejenko yra klasikinio vyriško kostiumo meistras, bene geriausiai Rytų Europoje išmanantis unikalų siuvimą (bespoke tailoring), mokslus baigęs Londono Savile'io alėjos akademijoje (Savile Row Academy. Jo mokytojas – vienintelis siuvėjas, kurį Britų imperijos ordinu yra apdovanojusi karalienė Elžbieta II. Dabar Andrius yra ne tik profesionalus siuvėjas, bet ir Savile’io alėjos akademijos dėstytojas.

Foto: D.Babravičiūtės nuotr.

Nuotraukose: 2013 m. pavasario-vasaros „Kristi Andress” kolekcija. Nuotraukos Dovilės Babravičiūtės.