Kino pasaulyje dėmesį ir pagarbą užkariavusi itin nelengvais vaidmenimis tokiuose filmuose, kaip „Karalienė Elžbieta: Aukso amžius“, „Indiana Džounsas“, „Žiedų valdovas“, „Keista Bendžamino Batono istorija“, aktorė birželio 10 dieną į didžiuosius ekranus sugrįš kaip blogiukė ugniniais plaukais, kuriai filmui kostiumus sukūrė pats Giorgio Armani. Juostoje „Hanna“ Cate Blanchett vaidins stilingą agentę, o filmavimo aikštelėje su moterimi pusmetį bendravę kolegos neslepia: tokia pati madinga Cate lieka ir išjungus kameras.

„C. Blanchett apie madą žino daugiau nei bet kuri statistinė moteris, o jos žinios šioje srityje prilygsta net ir pačioms populiariausioms madų žurnalų redaktorėms. Tačiau žvaigždė apie tai negalvoja, tiesiog labai pasitiki savo stiliaus jausmu. Ji dėvi tik tai, kas jai patinka, todėl būna atvejų, kad filmų profesionalams tenka gerokai paplušėti“, - pasakoja su C .Blanchett daugelį metų dirbanti stilistė Elizabeth Stewart.

Artimų aktorei šaltinių teigimu, aktorė nemėgsta vaikščioti po parduotuves, nepameta galvos dėl naujausių kokio nors dizainerio džinsų ar suknelių: “Labiausiai Cate vertina patogumą ir eleganciją. Ar ne tai yra svarbiausia itin užimtai trijų vaikų mamai, kurią visur persekioja fotografai?”

Visai neseniai “New York Times” žurnalistai straipsnyje aprašė, kaip kino įžymybė atrodė atėjusi į interviu. Pasak jų, moteris buvo vos atpažįstama: “Ji dėvėjo juodus džinsus, “Jean Paul Gaultier” švarkelį, veido “neslėpė” joks makiažas (tik blakstienos buvo paryškintos tušu). C. Blanchett neturėjo jokių papuošalų, išskyrus vestuvinį žiedą, o trumpai kirpti nagai buvo nulakuoti bespalviu laku. Vienintelis dalykas, kas ją tikrai puošė ir išskyrė iš minios, buvo didelė nuoširdi šypsena”.

Cate spaudoje dažnai tituluojama „Raudonojo kilimo drąsuole“. Mat atvykusi į apdovanojimus ar į filmų premjeras, moteris išlieka rafinuotai elegantiška, tačiau nebūtinai pasirenka „saugiausius derinius“, todėl neretai atsiduria po didinamuoju stiliaus žinovų stiklu. Nemažai dėmesio trilerio „Hanna“ aktorė sulaukė šių metų “Oskarų” teikimo ceremonijoje pasirodžiusi su griežtų kirpimų kreminės spalvos “Givenchy” vakarine suknele.

“Man visiškai nerūpi, jei buvo tokių, kurie nesuprato mano apdaro. Rengiuosi sau, o ne kitiems”, - visiems kritikams rėžė C. Blanchett.


Scanpix nuotraukos

Tuo nesunku patikėti – žvaigždė savo garderobu ne kartą stebino mados žinovus: ne vieną kartą moteris pasirodė pasipuošusi tokiomis suknelėmis, kurių kitos net neišdrįstų apsivilkti.