Ką daryti, kad seksas būtų tylus, o intymios akimirkos neprarastų žavesio ir geidulingumo? Keli ekspertai pateikė patarimų:

Paverskite seksą tylomis žaidimu.

Tegu seksas tylomis tampa ne būtinybe, o žaidimu. Kas ilgiausiai išbus tylomis? „Tylus seksas gali pakurstyti itin stiprią aistrą ir sukurti intymumą tarp partnerių, – aiškina medikė seksologė, sertifikuota sekso trenerė ir sertifikuota sekso edukatorė Sunny Rodgers. – Akimirksniu tampate sąmokslo bendrininkais, tai labai stiprina ryšį.“

Žaidimo dalis – kas sugalvos daugiau ir įdomesnių tylaus sekso strategijų – pradedant sekso žaislais, baigiant scenarijais su vaidmenimis. Taip atrasite tylių, ne mažiau seksualių būdų mylėtis, teigia sekso edukatorė, diplomuota porų psichoterapeutė Kait Scalisi. Palikite miegamajame įjungtą šviesą, kad mažiau girdėdami galėtumėte daugiau matyti.

Kvėpuokite pro nosį.

Per nosį kvėpuojama tyliau nei per burną. Be to, kvėpavimas per nosį naudingas. „Kvėpuojant per nosį kitaip funkcionuoja dubens dugnas ir diafragma, taigi kitaip juntamas malonumas ir orgazmas“, – aiškina K. Scalisi. Galbūt iš pradžių bus sunku neišleisti nė garso, tai suprantama. Jei jau iškvepiate pro burną, iškvėpkite be garso.

Įsigykite tinkamą lovos čiužinį.

„Jei galite, investuokite į čiužinį be spyruoklių, jis mažiau girgždės“, – pataria K. Scalisi. „Yra ir pigesnis, senoviškas būdas – patieskite antklodę ant žemės, sudėkite pagalves ir užsiimkite seksu savo meilės lizdelyje“, – sako S. Rogers.

K. Scalisi siūlo nusukti galvūgalį ir apgalvotai išrinkti vietą lovai. Nepriglauskite lovos prie sienos (kad netyčia nedunkstelėtų) ir žiūrėkite, kad lentos po lova negirgždėtų. Patieskite po lovą kilimą ir kruopščiai susukite visus lovos varžtelius, kad nebūtų girgždėjimo.

Mylėkitės kitame kambaryje arba duše.

Miegamasis nėra vienintelė vieta intymiems malonumams. K. Scalisi rekomenduoja paieškoti namuose kitų patalpų, iš kurių jūsų buto draugams, svečiams, vaikams ir kaimynams nesigirdės, ką veikiate. Dar vienas variantas – dušas. „Vandens tekėjimas užgoš sekso metu skleidžiamus garsus“, – sako S. Rodgers.

Įsigykite tylų vibratorių.

Ar jūsų vibratorius burzgia lyg žoliapjovė? S. Rodgers siūlo įsigyti vibratorių su įkraunama ličio baterija – tokie vibratoriai tylesni už vibratorius su baterijomis ar elektrinius vibratorius. Gana garsiai burzgiantį vibratorių galima naudoti po antklodėmis ir po pagalvėmis.

Mėgaukite lėtais judesiais sekso metu.

Pasak S Rodgers, lėtas, intymus seksualinis žaidimas baigiasi tyliomis dejonėmis, o ne garsiais šūksniais. Artėjant prie orgazmo ir pajutus norą sušukti iš malonumo, susivaldykite – įkąskite sau į ranką, aistringai pabučiuokite parnerį arba užsidenkite burną. Šie judesiai parodys partneriui, kad nuostabiai jaučiatės, tik jis (ir visi kaimynai) to negirdės.

Investuokite į baltojo triukšmo prietaisą.

Gal ir ne pats seksualiausias pasiūlymas, tačiau tokių prietaisų skleidžiami garsai pridengs jūsų dūsavimus. „Baltojo triukšmo prietaisai skleidžia puikiai fonui tinkančius garsus, o garsą galima padidinti – tai suteiks diskretiškesnę priedangą“, – sako S. Rodgers. Baltojo triukšmo programėlę galite parsisiųsti į išmanųjį telefoną. Kitas variantas – švelnių melodijų grojaraštis be ryškių bosų, nes jie greičiau nei dejonės pažadintų buto draugą.

Išbandykite tylias sekso pozas.

Šios keturios sekso pozos be galo seksualios, o jų metų praktiškai neskleisite garsų:

  1. Šaukštelio, arba 99 poza. K. Scalisi pabrėžia – mylintis bet kokia poza, kuriai nereikia daug judesių, skleidžiame mažiau garsų. Šaukštelio poza – viena iš intymiausių sekso pozų, ji be staigių, greitų judesių. Mylintis šia poza galima tyliai šnibždėtis, nes partnerių burnos yra arti. „Pašnibždomis stiprinti seksualinį intensyvumą – be gali seksualu“, – tvirtina S. Rodgers.
  2. Poza 69. Galbūt ši poza neįprasta, bet tai puikus būdas užčiaupti burnas. Galite mylėtis šia poza gulėdami ant šonų arba viena partneriui esant viršuje. Oralinis seksas – dar vienas tylaus sekso variantas, tik tegu partneris, kuriam atliekamas oralinis seksas, prideda prie burnos pagalvėlę ar rankšluostį – jei netyčia išsprūstų dejonė.
  3. Šuniukų poza. Partneris viršuje, o jūs veidu galite remtis į čiužinį ar į pagalvę, kad mažiau girdėtųsi atodūsiai, siūlo K. Scalisi. Venkite staigių, greitų judesių, kad nekeltumėte triukšmo. Partnerė tegu judina klubus, kilnoja juos aukštyn, žemyn, o partneris turėtų mažiau judėti.
  4. Pakoreguota misionieriaus poza. K. Scalisi pataria mylėtis labai lėtai, moteris pusiau sėdi, o partneris viršuje – taip, kad jo dubuo būtų tolygus jos dubeniui, o penis, judant pirmyn ir atgal, liestų klitorį. „Tai puikus būdas stimuliuoti klitorį, o partneriai yra arti vienas kito ir gali šnibždėti meilius ar nešvankius žodelius“, – teigia K. Scalisi.