Anot mokslininkės, esame linkę įsimylėti žmogų, kuris gali mums suteikti tai, ko mums reikia, ir jam mes tuomet teikiame tai, ko jam reikia. Tai vyksta ir psichologiniame, ir biologiniame lygyje.

Kol žmogus svarsto, kodėl pirmą kartą pamatęs visai nepažįstamą žmogų staiga jam pajuto nepaaiškinamus susižavėjimo jausmus, kodėl linksta keliai pamačius, o širdis ima plakti sparčiau, mokslininkai vis labiau artėja prie atsakymo, kas yra tie faktoriai, dėl kurių susižavime kitu ir kas BŪTENT lemia laimingus santykius.

Dr. Helen Fisher teigimu, visi mes pasižymime keturių asmenybės tipų bruožais: Tyrinėtojo, Statytojo, Direktoriaus ir Derybininko.

Ji sukūrė testą, kuriuo galima išsiaiškinti, kuris partneris/ė jums, tikėtina, labiausiai tiktų; taip pat svetainę Chemistry.com, kurioje ir pasiūlomi labiausiai tinkami partneriai pagal šio testo rezultatus. O testas pagrįstas lytinių hormonų (testosterono ir estrogeno) bei neurotransmiterių (dopamino ir serotonino) veikla.

Apie testą

Jūsų asmenybės dominuojantys tipai - du pirmieji, tie, kurių taškų surenkate daugiausia. Jie nulemia tai, kokia asmenybė esate. Taigi pirminio/antrinio tipo rezultatą reikėtų skaityti sudedant juos abu kartu, pavyzdžiui, jūs esate Direktorius/Tyrinėtojas. Pasviras brūkšnys (/) nereiškia „arba“, tai yra „ir“. Lygiai taip pat turėtų būti skaitomas ir antrosios pusės testas, tarkime, jums tinka Derybininko Tyrinėtojo tipas, tai yra, žmogus, kuris pirmiausia yra Derybininkas, o tik po to Tyrinėtojas.

Kalbėdama apie lyčių santykius, dr. H. Fisher pastebi, kad kai kuriuos asmenybių tipus traukia juos papildančios priešybės, o kitus - panašūs tipai, pastiprinantys jų pačių savybes. Taip galima paaiškinti didžiules diskusijas, ar priešybės traukia, ar kaip tik - panašus traukia panašų. Yra visaip.

TESTĄ GALITE ATLIKTI ČIA.

ASMENYBIŲ TIPŲ APRAŠYMAI: