Sporto klubai „Impuls“ ir „Lemon Gym“ išplatino pranešimą, skelbiantį, kad didėjanti koronaviruso grėsmė palietė ir sportuoti mėgstančių žmonių gyvenimą. „Siekiant mažinti ligos plitimo riziką, remiantis Vyriausybės ir Vilniaus miesto savivaldybės sprendimais bei rekomendacijomis, nuo kovo 13 d. dviem savaitėms stabdoma visų „Impuls“ ir „Lemon Gym“ sporto klubų veikla Lietuvoje. Visų klientų narystės bus nemokamai sustabdytos šiam laikotarpiui, tačiau klientams bus pasiūlytos alternatyvos.“, – rašoma pranešime.

Kaip pabrėžia šių sporto klubų vadovas Vidmantas Šiugždinis, šalies gyventojai be aktyvaus sporto neliks – jie turės galimybę sportuoti nuotoliniu būdu bei kontroliuoti savo mitybą.

„Suprantame šią neeilinę situaciją, ir manome, kad tai yra atsakingas sprendimas siekiant užtikrinti mūsų visų saugumą, o mes, kaip rinkos lyderis, vertiname savo svarbą saugant bei gerinant žmonių sveikatą. Nepaisant to, sveikatingumas svarbus visiems nuolatos, todėl net ir susiklosčius tokioms aplinkybėms, siekiame klientams sudaryti visas sąlygas ir toliau kokybiškai sportuoti. Juolab, kad tinkamas sporto ir poilsio balansas gali sustiprinti imunitetą bei padėti apsisaugoti nuo virusų“, – teigia V. Šiugždinis.

Anot įmonės vadovo, „Impuls“ bei „Lemon Gym“ sporto klubų klientams paruoštos programos yra pritaikytos sportui namuose ir skirtos sportuoti išnaudojant vien tik savo kūno svorį.

„Impuls“ ir „Lemon Gym“ klientai galės naudotis skirtingo lygio treniruočių programomis. Video treniruotės bus tinkamos tiek pradedantiems, tiek pažengusiems, todėl kiekvienas klientas galės rasti jo asmeninius poreikius ir galimybes atitinkančius pratimus“, – sako V. Šiugždinis.

Taip pat sporto klubų klientai gaus specialias mitybos programas mėnesiui, sudarytas auginantiems raumenis, metantiems svorį bei stiprinantiems kūną.

„Pagal kategorijas suskirstytas sporto bei mitybos programas „Impuls“ bei „Lemon gym“ klientai gaus savo klubų išmaniosiose programėlėse, video treniruotės bus talpinamos ir klubų interneto puslapiuose“, – aiškina vadovas.

Foto: DELFI / Juozas Markevičius

„Impuls“ ir „Lemon Gym“ vadovybė jau anksčiau ėmėsi visų būtinų saugumo priemonių sporto klubuose visoje Lietuvoje. Vykdant prevenciją, sporto klubuose esantis inventorius ir patalpos jau kurį laiką buvo specialiai dezinfekuojami, klubai buvo aprūpinti ir reikiamomis rankų dezinfekcijos priemonėmis.

Užsidaro ne visi

Savo Facebook paskyroje Žydrūno Savicko sporto klubas savo lankytojams pranešė, kad jei neturite, kur sportuoti Savicko sporto klubas laukia jūsų. „Sportas geriausia priemonė stiprinti imunitetą“, – rašė sporto klubas.

VS-FITNESS ir VS-EXPRESS 24/7 sporto klubų tinklo lankytojai informuoti, kad kol kas sporto klubas dirba įprastu grafiku ir įdėmiai stebi situaciją dėl koronaviruso plitimo šalies mastu. „Kadangi kol kas situacija leidžia saugiai sportuoti, kviečiame ir toliau lankytis klubuose kaip įprasta. Tiems klientams, kas pareikš norą kurį laiką nesilankyti sporto klubuose dėl viruso pavojaus suteiksime galimybę pratęsti narysčių galiojimo laiką pavojingajam laikotarpiui ir tuo būdu užtikrinsime, jog nei vienas mūsų klientas nepatirtų su tuo susijusių finansinių nuostolių. Visgi rekomenduojame nepamiršti imtis standartinių saugumo priemonių – nespausti rankų ir vengti labai artimo kontakto sveikinantis, naudoti dezinfekcinius skysčius ir pan.“, – rašoma išplatintame pranešime.