Miegodami žmonės atsiduria įvairiose pozose, vieni miega ant pilvo, kiti ant nugaros, kažkas ant kairiojo šono, o kažkas ant dešiniojo. Svarbu prisiminti, kad bet kuri poza turi įtaką jūsų organizmui.

Miegodami ant nugaros, ypač tie žmonės, kurie kenčia nuo astmos, gali sulaukti bėdų su kvėpavimu. Miegas ant dešiniojo šono turės negatyvų poveikį virškinimui, o ant kairiojo – užtikrins teisingą virškinimo organų darbą.

Poza ant kairiojo šono turi daug privalumų. Tokia padėtis miego metu padeda pagerinti jūsų sveikatą. Kairėje pusėje, kaip žinome, yra daug daugiau limfinių mazgų nei dešinėje. O tai reiškia, kad miegant ant kairės pusės, jūsų organizmas turi pakankamai laiko, kad filtruotų limfą, toksinus, šlakus per limfinius mazgus ir krūtinės protaką.

Kitu atveju, miegant ant dešiniojo šono, sulėtėja limfinės sistemos darbas, dėl to sustoja limfos tekėjimas organizme ir toksinų filtravimas tampa neįmanomas. Tokiu būdu, dėl per didelio toksinų kiekio, organizmui iškyla rizika susirgti.

Ėmę miegoti ant kairiojo šono, jūs pradėsite jaustis žymiai geriau ir patys pastebėsite, kad ir jūsų virškinimo sistema veikia daug efektyviau.
Tai kaip gi padaryti taip, kad susiformuotų įprotis miegoti ant kairio šono?

Žinoma, jei esate įpratę miegoti kitaip, teks įdėti šiek tiek pastangų ir laiko, kad išsiugdytumėte teisingą įprotį. Tačiau tai daryti tikrai verta.

Turime jums keletą receptų:

Užmigdami ant kairiojo šono, pasidėkite už nugaros pagalvę, kuri neleis vartytis naktį.

Atsigulkite į kitą lovos pusę – psichologiškai taip bus lengviau priprasti.

Palikite dešinėje lovos pusėje nedidelę šviesą, jums automatiškai norėsis nuo jos nusisukti. Pasistenkite įprasti miegoti ant kairės pusės ir jūs būtinai pastebėsite pozityvius pokyčius savo organizme.

Straipsniu draugiškai pasidalino Saulegraza.com

Redagavo Lina Šimelionytė