1. Daug apie viską galvojate. Visada įžvelgiate gilesnę prasmę santykiuose, susitikimuose su naujais žmonėmis ir aplinkiniame pasaulyje.

2. Mėgstate vienatvę, vienumoje apmąstote savo gyvenimą ir viską, kas jame vyksta. Nuolat gilinatės, stengiatės viską suprasti, esate linkę į savistabą.

3. Visada buvote ne pagal metus subrendę. Kai buvote vaikas, žmonės dažnai jus girdavo už rimtumą. Tikriausiai mėgdavote sėdėti prie suaugusiųjų stalo, o ne kartu su vaikais. Ne todėl, kad jums nepatiktų vaikai, tiesiog suaugusiųjų pokalbiai jums atrodydavo įdomesni.

4. Mėgaujatės paprastais dalykais – kavos puodeliu, laikraščiu, pusryčiais su draugais, skaniu valgiu, įdomia knyga.

5. Jūsų požiūris į gyvenimą filosofiškas, į pasaulį jūs žvelgiate plačiau nei dauguma žmonių. Susidūrę su problemomis laikote jas pamokomis, patirtimi, o sunkumus – viso gyvenimo kelionės dalimi.

6. Nejaučiate didelio troškimo brangiems daiktams. Jums atrodo, kad daug daugiau gaunate iš asmeninių santykių ir įvairios gyvenimiškos patirties nei iš materialių daiktų.

7. Jums patinka save stebėti ir išreikšti rašymu, piešimu, muzika ar kaip kitaip save realizuoti.

8. Esate jautrios, dvasingos prigimties. Kliaujatės intuicija, nes ji retai apgauna. Jūs tiesiog jaučiate ir puikiai perprantate žmones.

9. Jaučiate ryšį su tam tikrais praeities laikotarpiais ir to meto menu, istorija ar kultūra.

10. Nors turite daug draugų ir pažįstamų, visada jaučiatės kiek kitoks nei kiti. Nepavadintumėte savęs vienišiumi, bet jums gera būti vienam, jaučiate skirtumo tarp buvimo vienam ir buvimo vienišam.

11. Kad ir kur nueitumėte, nepažįstamus žmones traukia su jumis pasikalbėti. Kažkokios jūsų savybės skatina juos iškloti jums savo gyvenimą vos po kelių minučių pažinties.

12. Kartais jaučiate atotrūkį tarp savęs ir „realaus pasaulio“. Būtent taip jūs galvojate apie pinigus, nuosavybę, santykius, o žmonės galvoja kitaip. Jūs nemanote, kad kuris nors požiūris geresnis, tiesiog suvokiate, kad požiūriai skiriasi.

13. Jūs užjaučiate ir suprantate kitus, suvokiate, kaip svarbu atleisti. Būtent todėl draugai patarimo kreipiasi į jus, jums pasakoja paslaptis – žino, kad jūs išklausysite ir nesmerksite.

14. Branginate tylias akimirkas gyvenime, o tai kitiems gali atrodyti senamadiška. Galbūt tai reiškia pasivaikščiojimą sekmadienį ryte kaime, laiškų rašymą (tikrų, ne elektroninių) užsienyje gyvenantiems draugams.