Astrologinės įžvalgos

Emocijos šiandien bus ganėtinai konservatyvios, labiau laikysite jas savyje ir tiesiog mažiau jausite. Tačiau norėsite, kad tai būtų kitaip, nei visada. Galite jausti, jog aplinka tiesiog neduoda jums laisviau išreikšti savo vidinės būsenos, o būseną norėsis rodyti savaip unikalią. Tarsi negalite rodyti emocijų, ar jas rodyti gana disciplinuotai. Gali būti padidėjęs atsakomybės jausmas, kai sieksite viską sukontroliuoti, tiek save, tiek situacijas, tiek kitus žmones. Mėnulis vis dar Vandenyje, todėl jausite poreikį atskleisti savo individualumą, išradingumą. Tai nebus taip paprasta, per daug spaudimo, per daug labai įvairių energijų, kurias reikia visas apimti. Geriau save atskleisti pavyks tiems, kas turi planą iš seniau ir jo stropiai laikosi, tačiau daro tai unikaliai, moderniai. Pasimėgauti diena gali būti sunku, tarsi vis malonumą kažkas nutemps giliai po žeme.

Numerologinės įžvalgos

Vaikiška kūryba. Šiandien galite atverti savo žaismingą, vaikišką kūrybą. Atmeskite „suaugusio“ pasaulio taisykles. Leiskite sau pabūti vaiku. Gali sunkiau sektis išreikšti savo jausmus, tačiau bandykite tai daryti. Gali visai neblogai sektis kurti pasakas.

Psichologinės įžvalgos

Pamėginkite pasikalbėti su savimi dėl savo įdirbio jūsų norimoje veikloje. „Ar mano veikimo sistema yra efektyvi? Link ko ji veda?“ pamatykite ateitį, kur ji nuveda. Ar patinka? Jei ne, turite pakeisti tam tikras savo plano detales čia ir dabar, kad ateityje matytumėte jūsų norimą vaizdą.

Samantha Zachh
Foto: Asmeninio albumo nuotr.